Місто Дуррес<br>Албанія
Дуррес

Дуррес, найбільший морський порт країни, розташований за 34 км від Тирани. Це найдавніше місто в Албанії або вічне місто над Адріатичним морем з майже 3000-річною історією. Його заснування датується 627 р. до н. е. коли коринфяни та поселенці з Коркіри вторглися на іллірійську територію тавлантів. У місті мешкає безліч стародавніх археологічних розкопок та знахідок. Найвизначнішою туристичною визначною пам'яткою Дурреса є амфітеатр римського імператора Адріана на 15 000 місць, другий за величиною амфітеатр на Балканах.

Протягом 9 століття неподалік була побудована невеличка церква із вкритими мозаїкою стінами. Ви також можете побачити лазні II століття н.е. та сусідній візантійський форум V-VI століть із мармуровими колонами. Третина оригінальної стіни міського замку все ще стоїть, і ви навіть можете пройти по тій самій дорозі, якою колись прогулювався сам Цезар. Археологічний музей знаходиться в новій будівлі на дорозі Таулантія, одній з найважливіших у своєму роді та викликає великий інтерес у відвідувачів. Найвідомішою археологічною спорудою, знайденою в Дурресі, є "Bukuroshja e Durrësit", мозаїка IV століття до н. е. Сьогодні вона експонується в Національному історичному музеї в Тирані.

Етнографічний музей - це будинок історичного відомого актора Олександра Мойсі, який народився поблизу Дурреса.

Художня галерея міста розміщена на головній площі Іллірії.

На додаток до своєї історичної цінності, Дуррес - це ще й прекрасне місце для відпочинку, завдяки своїм піщаним пляжам, готелям та міському відчуттю. На узбережжі моря ви знайдете чудові ресторани та помешкання.

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення 'Adriatic Travel' використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти