Місто Прага<br>Чехія
Прага

Прага є одним з найпопулярніших туристичних напрямків у Центральній Європі. Це межа сучасного Заходу та колишньої Залізної завіси, яка приховує таку красу та елегантність, що ви будете вражені. У Празі є все: історичні пам’ятки, чудова архітектура, а також величезні сади та парки. Знайдіть те, що вам подобається в Празі!

Гармонія архітектури - Прага: це не тільки Міст та Замок

Красива архітектура - один із головних символів Праги. Карлів міст, панівно нависає над річкою Влтава. Староміська площа з найкраще збереженими астрономічними годинниками у світі. Монументальний Празький замок, старе місце перебування богемських монархів, якому більше тисячі років. Собор Святого Віта зі своїми вишуканими вітражами та сильною духовною атмосферою. Або Танцювальний дім на березі річки Влтави, один із перших виразників сучасної архітектури в постсоціалістичній Чехії. Якщо ви вже знаєте ці популярні місця, пора заглибитися в празькі куточки. Заплануйте прогулянку кварталом Виногради, який поєднує історичні вілли, функціоналізм та кубізм. Відпочиньте в садах Празького Граду або заплануйте пікнік під бронзовим вершником у Віткові. У Празі є що подивитися!

Церква Серця Божого - молитва з натяком на британську елегантність у Виноградах

Церква Серця Божого - одна з найкрасивіших європейських сучасних церков. Її основні шпилі височіють на висоті 42 метри, і це одна з домінуючих особливостей кварталу Виногради, одного з найкращих місць для життя в Празі сьогодні. Посеред церковного костелу знаходиться величезний годинник з діаметром циферблата майже 7,5 метрів, що робить його найбільшим годинником у Чеській Республіці. Цікавим є і фасад церкви: вона побудована з цегляної кладки зі світлим обличчям, незвичного для Чехії, але популярного архітектурного елемента у Великобританії. Костел був спроектований словенським архітектором Йосипом Плечником, який працював архітектором замку у президента Томаша Гарріге Масарика і, серед іншого, суттєво сприяв сучасному вигляду Празького Граду. Виногради, де знаходиться церква, стали дуже популярними завдяки зростаючій гастрономії та паркам, з яких відкривається незвичайний вид на центр міста.

Сади Празького Граду - тихий оазис біля жвавого центру

Що стосується історії, Північний сад є найціннішим: найбільшим є Королівський сад, побудований Фердинандом І, імператором Священної Римської імперії, в 1534 році. Південна частина належить п'яти елегантним терасовим садам. Цей величезний садовий комплекс, наповнений фонтанами, таємничими сходами, проходами та павільйонами, має особливу атмосферу протягом сезонів, посилену найкращими краєвидами Праги. Сади Празького Граду є важливим об'єктом культурної спадщини, зареєстрованим у Списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, завдяки тому, що вони відображають зміни у думках щодо функції та значення садів в епоху готики, ренесансу та бароко, а також у 19-20 ст.

Пагорб Вітков - Бронзовий вершник, що охороняє Прагу

Вітков - це рівнинний пагорб у Празі, який часто називають Жижков завдяки бронзовому пам’ятнику Яну Жижку з Троцнова з булавою, однієї з десяти найбільших скульптур кінного спорту у світі. Вітков отримав свою назву на честь громадянина Праги Віткова з Гори, який мав там виноградник. Це один з найбільш відвідуваних пагорбів Праги з прекрасним видом на місто та монументальний меморіал, який був побудований у 1928-1939 роках на честь чехословацьких легіонерів. Спочатку він був призначений як могила для президента Т. Г. Масарика, проте він не хотів, щоб його там ховали, і тому його могилу можна знайти на кладовищі Лань.

Люцерна та Святозорські проходи

У верхній частині жвавої Вацлавської площі знаходиться Палац Люцерна, комплекс будівель у стилі модерн, побудований під наглядом Станіслава Бечини та Вацлава Гавела (діда президента Вацлава Гавела) між 1907 і 1921 роками. Спочатку палац був спроектований як хокейний стадіон, але згодом він став громадським центром, яким він є донині. Це одна з перших залізобетонних будівель у Празі, доповнена оригінальним скляним проходом. Всередині ви знайдете провокаційну скульптуру Коня скульптора Давида Черні, що зображує святого Вацлава, що сидить на животі свого мертвого коня. Поблизу Люцерни є ще один уривок періоду пізнього модерну та раннього модернізму: "Святозор" - найвідоміший празький кінотеатр, який почав демонструвати фільми наприкінці 1918 року.

Поради щодо поїздок поблизу Праги

За годину їзди на машині від Праги знаходиться Карлштейн, один із найбільш відвідуваних замків Чехії. Поруч ви можете відвідати монументальні вапнякові кар’єри під назвою Америка. Також у Пргоніце є чудовий замок, куди можна доїхати на машині за 20 хвилин.

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення 'Adriatic Travel' використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти