Місто о. Кріт<br>Греція
о. Кріт

Кріт - найбільший острів Греції та п’ятий за величиною в Середземному морі. Тут ви зможете помилуватися залишками блискучих цивілізацій, дослідити чудові пляжі, вражаючі гірські пейзажі, родючі долини та круті ущелини та стати частиною багатої гастрономічної культури острова. Зрештою, Кріт - це маленький всесвіт, що кишить красотами та скарбами, щоб розкрити які вам, мабуть, знадобиться все життя!

Іракліон

Іракліон - найбільше місто Кріту та один з найбільших міських центрів Греції. Його розвиток розпочався на початку 9 століття нашої ери (в античності Кнос був найважливішим центром острова, за ним слідував Гортин). У пізніші часи Іракліон потрапив під владу арабської, венеціанської та османської влади; його завойовники спочатку дали йому ім'я Хандак, яке було зіпсоване Кандією. Під час Олімпійських ігор 2004 року місто Іракліон забезпечило одне з місць проведення футбольного турніру.

Айос-Ніколаос

Агіос Ніколаос ("Аг Нік", як його люблять називати британські відвідувачі) - столиця міста Лассіті. Тут бездонне солоне озеро Вулісмені домінує в цій місцевості. Вузьке русло води з'єднує озеро з морем, тоді як вражаючий фон з червоних скель та дерев додає природній красі пейзажу. Над озером лежить невеликий сосновий парк, а кам’яна стежка веде до його південної частини до милої маленької гавані для рибальських човнів.

Місто може похвалитися цікавими археологічними, фольклорними та природознавчими музеями, візантійськими церквами, добре організованою пристанью для яхт, жвавими пішохідними вулицями (ідеально підходить для неспішних прогулянок) та традиційними площами з кафе та ресторанами.

Ханья

Ханья - столиця, місце, де протягом століть процвітали різні цивілізації. Прогулюючись лабіринтними алеями Старого міста з прекрасними венеціанськими особняками, фонтани та церкви проведуть вас по добре збережених історичних пам’ятках.

Місто Ханья побудовано в районі Мінойської Кідонії, в кінці затоки омонімів між півостровами Акротірі та Оніча. Це була колишня столиця Криту (з 1847 до 1972). На сьогодні це друге за величиною місто Кріт після Іракліона і столиця префектури Ханья.

Познайомтесь з містом Ханья, блукаючи його вулицями, відвідуючи його музеї та милуючись різними архітектурними стилями, що представляють історичний маршрут міста.

Ретімно

Ретимно розташований у північному кінці префектури, побудований біля моря, і є містом з багатьма гранями. Ретимно або Рітімна, як його колись називали, був заселений з пізнішого III мінойського періоду. У наш час він зберігає елементи, успадковані його історією (від античності до наших днів), зберігаючи водночас характеристики сучасного міста. Ви можете дістатися до Ретимно на човні з Пірея або літаком з Афін до Ханьї, а потім проїхати 60 км. до Ретимно.

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення 'Adriatic Travel' використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти