Місто Халкідікі<br>Греція
Халкідікі

Зображені, як тризуб Посейдона, зубці Халкідікі виступають в Егейське море. Пишні зелені ліси поширюються аж до набережної, де відблиски золотистого сонячного світла додають блискучих відтінків бірюзовій воді. Довгі ділянки красивої постійно мінливої берегової лінії, унікальні археологічні пам’ятки, всесвітньо відомі християнські пам’ятки, менш відомі природні чудеса та рукотворні шедеври допомогли сформувати різноманітну ідентичність регіону, зробивши ще цікавішим завдяки багатій місцевій кулінарній та культурній спадщині.

Захоплююче дух поєднання синього та зеленого

На цьому захоплюючому блакитно-зеленому полотні ви знайдете великі готелі, побудовані за найвищими стандартами, переважно на космополітичній Кассандрі, найзахіднішому півострові; традиційні прибережні пансіонати та пристані для яхт уздовж узбережжя Ситонії (середній півострів); та археологічні розкопки, такі як Стародавній Олінф та Стагейра, батьківщина Арістотеля. І останнє, але не менш важливе, Афон: на найсхіднішому півострові знаходиться унікальна християнська православна монастирська держава, внесена до Списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Це тисячолітній живий доказ візантійської культури, оточеної незайманою природою. Зверніть увагу, що гора Афон приймає лише відвідувачів чоловічої статі.

61 пляж гори Афон

Півострів Афон, найсхідніша частина Халкідікі з 300-кілометровим узбережжям та численними сертифікованими пляжами з блакитним прапором, є ідеальним місцем для літнього відпочинку в Північній Греції.

Територія, зарезервована для православної монастирської громади Афона (Агіон Орос) з 20 монастирями та іншими приналежностями, була визнана Світовою спадщиною ЮНЕСКО в 1988 році; однак він відкритий лише для релігійного туризму. З гори Афон відкривається вид на Північне Егейське море. Ряд територій всередині охороняються як частина мережі Європейської конвенції Натура 2000.

Відкрийте для себе 61 різноманітний пляж із кришталево чистою водою та золотим піском, затоки, маленькі острови - як Амуліані - та зелені пейзажі, які зроблять ваш відпочсинок відпусткою мрії! Якщо ви віддаєте перевагу екзотичним кемпінговим канікулам на природі, поруч із чистими блакитними водами, то чому б не спробувати пляжі Зепко, Василіці, Діаворворо, Мармарі, Кемпінг Ієрісос, Кемпінг Алікес та Мегалі Аммос, де ви насолоджуватиметесь мирними часами та відпочиватимете подалі від бурхливих міських ритмів. Засмагайте біля кришталево чистих вод Арсани та Чіліаду (галькові пляжі), Какудії, Мусіу, Тратоволі, Факи, Кастрі та Курі (піщані пляжі). Ви також можете насолодитися тихими сосновими пейзажами, що сягають моря, на пляжах Сикія, Кефалас і Неа-Рода - Металейо.

Якщо ви шукаєте бірюзові пляжі, що пропонують такі зручності, як лежаки, кабінки для переодягання, душові, бари та ресторани, відвідайте одні з таких: Chrysi Akti, Vina, Gourgourou, Stratoni, Ierissos, Nea Roda, Megali Ammos, Agios Georgios, Alykes , Сіро Потамі (район Гомати), Девеликі та Піргос.

Осідлайте хвилю на пляжах Козі, Копа-Каббана та Іглз-Палас. Пориньте та вивчіть дивовижне підводне життя Порто, Іглз-Палас-курорт та пляжі Фака. Насолоджуйтесь захоплюючим видом з пляжів Проті-Амудія, Eagles Palace Resort & Spa, Theoxenia Alexandros Palace Hotels & Suite, Лімані (Амуліані) та Яніс (Амуліані).

Омолодити себе прохолодною водою в Лімані (Неа Рода), Коміца - кемпінг, Коміца - Ктіма Хаці, Дренія, Пенна, Артемі та Джалакія. Якщо тропічні білі піщані пляжі - це ваша мрія, спробуйте пляжі Кампос, Петаліді, Тігані (Амуліані), Карагаці (Амуліані), Коміца, Клейсурі, Карвуноскала та Зугла!

Любите гори?

Халкідікі є "райською кишенькою", і ті з вас, хто любить лісисті гори, безсумнівно, знайдуть тут свій рай. Йдіть пішохідними стежками або їдьте на гірських велосипедах через ліси сосни, дуба, ялиці та каштану. Насолоджуйтесь підбадьорливим відчуттям чистого гірського повітря і втамовуйте спрагу в прохолодних водах дзюрчання струмків та джерел, захованих у рослинність. Щоб організувати своє перебування там, відвідайте традиційні пансіонати на горі. Холомонтас і на сусідніх гірських районах.

Любите море?

Для тих з вас, хто шукає ідеального місця для відпочинку з видом на води Егейського моря, Халкідікі - прекрасний варіант; а якщо вам потрібен прилив адреналіну, вам сподобаються такі види активного відпочинку, як віндсерфінг, кайтсерфінг, підводне плавання, водні лижі, тощо, на Кассандрі та Ситонії. Для плавців на довгі дистанції переправа через затоку Торонайос - це плавальний захід, який відбувається кожного липня, під час якого плавці-конкуренти з усього світу повинні подолати 26 км від Кассандри до півостровів Ситонія. Сядьте на човен і відкрийте для себе затоки бухт, зануртесь у Кавуротрипес та біля острова Амуліані. Дослідіть кемпінги району та насолоджуйтесь безтурботними моментами в самому серці природи.

Любите мистецтво?

Влітку на Халкідіках відбуваються великі мистецькі фестивалі. Насолоджуйтесь музикою та театральними виставами на відкритому повітрі, а також іншими подіями виконавського мистецтва.

Не пропустіть відвідування фестивалю Сані. Він працює з 1993 року, і в ньому проводяться виставки живопису, музичні та танцювальні вистави, деякі з них на пагорбі Сані. Район являє собою зелений мис, в якому домінує Вежа Сані, середньовічний оплот, датований XIV - XV ст. розташований на вершині пагорба. Відвідайте Художню галерею Сані у торговому центрі біля пристані Сані та насолоджуйтесь запланованими подіями.

Фестиваль Кассандри також повинен бути у вашому списку. Це відбувається в амфітеатрі Сівірі щоліта, і тут проводяться мистецькі заходи, виставки живопису, тощо.

Ароматичні поради

Спробуйте смачні місцеві страви; смак столових оливок; смакуйте білі, рожеві та відомі червоні вина з рідних сортів (мавротрагано та ксиномавро); скуштувати делікатеси з морепродуктів, такі як мідії; і не пропустіть спробувати ароматний місцевий мед високої якості.

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення 'Adriatic Travel' використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти