Місто Балатон<br>Угорщина
Балатон

Найбільше озеро Центральної Європи пропонує незабутні враження цілий рік. Кожного літа озеро площею майже 200 кв.км. легко прогрівається, його поступова глибина приваблює тих, хто хоче поплескатися.

Завдяки своїм сприятливим якостям, озеро Балатон є ідеальним місцем для подорожей для тих, хто любить активний і пасивний відпочинок, для молоді, людей з маленькими дітьми, багатодітних сімей та представників старшого покоління.

Піщані пляжі південного узбережжя що поступово поглиблюються в першу чергу приваблюють сім’ї та непливучих, тоді як глибша вода північного берега, його невеликі вулканічні пагорби, які тільки чекають відкриття, басейн Калі та скарби Національного парку Балатонські височини - хороший вибір для бажаючим поплавати або здійснити похід.

Пляжі Балатон чекають шанувальників сонця з піщаним відрізком узбережжя, а спортивні поля та аквапарки пропонують спортивні та дитячі програми. Аквапарк у Балатонфюреді пропонує захоплюючу альтернативу. Подорож Балатоном на вітрильнику - це все життя! З весни до осені проводяться заняття з вітрильного спорту та прокат, з капітаном або без нього, у добре обладнаних портах. Ви б скоріше просто поїхали на човні? Виберіть запланований денний круїз, ранній вечірній захід на захід або вирушайте на пошуки скарбів з дітьми на борт піратського корабля "Талізман"!

З весни до осені неповторна атмосфера регіону Балатонських височин - перспективного об’єкта Всесвітньої спадщини, оточеного вулканічними горами - гарантується його сприятливим мікрокліматом, замками, що запрошують до завоювання, монастирськими руїнами та оглядовими вежами.

  • Палац Фестетиків - Один із найкрасивіших пам’яток Угорщини, шедевр барокової архітектури, чекає відвідувачів Кестхей з пальмовим домом, виставкою мисливства, історичними моделями поїздів та величезним парком, який був визнаний заповідником.
  • Подолайте Балатон в обидві сторони на велосипеді - Покатайтесь на велосипеді навколо озера Балатон на власному велосипеді або орендуйте його - 210-кілометровий тур проходить велосипедними дорогами або стежками, які майже всю дорогу зручні для велосипедів.
  • Парки пригод навколо озера Балатон - Подивіться на озеро Балатон з обсерваторії Глобус у Балатонбогларі після того, як сім’я виснажилася після цілого дня пригод, скелелазіння, стрільби з лука, стрибків на батуті та пригод на канаті та дротяній перешкоді. У Balatonfűzfő ви можете кататися на бобслеї круглий рік, а пригодницькі та гірські курси Замарді чекають вас круглий рік. Ви хотіли б спробувати єдині в країні американські гірки з фіксованою установкою? Потім вирушайте до Залашабару.
  • Хевіз - Поплавайте у найбільшому в Європі термальному озері, де ви можете помилуватися красою природи, що оточує озеро, і плавати серед латаття у лікувальних водах.
  • Катання на човні під містом - Веслуйте через проходи печери озера Таполка, розчинені у вапняку шляхом змішування холодних і гарячих карстових вод протягом ста тисяч років!
  • Винні тераси в Бадачсоні - Для кулінарних відчуттів вирушайте до Бадачсоні, де безліч винних терас з панорамним видом на озеро пропонують насолоди сімейними підвалами!

 

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення 'Adriatic Travel' використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти