Місто Дьєр<br>Угорщина
Дьєр

Дьєр, також Дьйор, часто називають містом асоціацій або зборів, оскільки це важливий економічний, промисловий, церковний, освітній, культурний та спортивний центр. Місто, що динамічно розвивається, лежить на інноваційній осі Відень-Братислава-Будапешт - на півдорозі між Будапештом та Віднем - з чудовою доступністю.

Будучи шостим за величиною містом в Угорщині, резиденцією повіту Дьєр-Мошон-Шопрон і одним із семи основних регіональних центрів країни, це найважливіше місто на північному заході Угорщини.

Дьєр може похвалитися великою кількістю історичних пам'яток, і, як визнання його добре збереженого чудового барокового центру міста, він був нагороджений премією Європи Ностри за охорону пам'ятників у 1989 році.

Дьєр також називають містом вод, оскільки він лежить на березі річки Раба, якраз на розгалуженні Мошон-Дунай, Раба та Рабка недалеко від Дунаю, а також багатий термальною водою. Тому місто є популярним пунктом відправлення або прибуття для екскурсій на човні або каное, але відвідувачі будуть раді знайти в місті аквапарк із справжніми лазнями. Для тих, хто віддає перевагу риболовлі або купанню у природних водах, озера та затоки в околицях є ідеальним місцем для відпочинку.

Дьєр є важливим депозитарієм скарбів та чудес Угорщини і, безперечно, заслуговує на візит!

 

Готелі
категорія готелю:   

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення 'Adriatic Travel' використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти