Місто Дюла<br>Угорщина
Дюла

Дюла, місто, Бекеш-Меґе (повіт), на крайній південний схід Угорщини, розташована на річці Фехер-Керос (Білий Керос) біля румунського кордону.

Старе поселення, Дюла отримала статус муніципалітету в 15 столітті. Вона був окупована турками в 1566–1694 роках. Розташований у місті замок датується 15 століттям.

Центр сільськогосподарського маркетингу для багатої східної рівнини Великий Альфельд (зерно, тютюн та молочне тваринництво), Дюла має харчову промисловість та спеціалізується на ковбасних виробах.

У середньовічній фортеці виконуються літні театральні програми.

Місцевий курорт з гарячими джерелами також приваблює туристів.

Готелі
категорія готелю:   

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення 'Adriatic Travel' використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти