Місто Мішкольц-Тапольца<br>Угорщина
Мішкольц-Тапольца

Побалуйте себе вирізьбленою у природій печері лазнею на північному сході Угорщини. Мішкольц-Тапольца - це курорт з особливим мікрокліматом у південній частині Мішкольца, який пропонує можливість зарядитися енергією, з катанням на човнах по озері та цілющою термальною водою, що випливає з глибини гори.

Вода вирізала систему печер - тепер перетворену у ванну - з твердого вапняку протягом тисячоліть. Басейни всередині печер ідеально підходять для відпочинку цілий рік. Насправді, завдяки теплій карстовій воді з глибини гір, купання взимку може бути ще більш освіжаючим. Це ваш шанс взяти участь у досвіді, який зазвичай зарезервований для дресированих спелеологів, коли вони відкривають печеру, але при цьому вони повинні носити захисне спорядження. Печерні басейни були сформовані в природних ходах і залах, на дні яких є підводні струмені для масажу гостей. Трохи далі, рухаючись проти або, можливо, проїжджаючи течією “підземної річки”, перенесеної прихованою спорудою, ви можете потрапити до басейну найстарішої розкопаної, найкрасивішої частини печери. Купаючись у проходах, вік яких становить сотні тисяч років, приємне поколювання пронизує ваше тіло, коли дикі водні потоки під поверхнею ніжно пестять вас.

Звідси ви дістаєтесь до Зоряної зали, де складається відчуття, ніби ви пливете під зоряним небом. Ви увійдете в медитативний стан, слухаючи таємниче відлуння Зоряного залу або просто милуючись особливими формами цього рідкісного природного явища. До речі, ця термальна вода менш щільна, ніж інші цілющі води, тому багато хто надає перевагу їй: ви можете залишатися в цій воді скільки завгодно і спробувати чудові заміси та інші водні атракціони. Це також дозволяє дітям веслувати разом зі своїми батьками цілий день. Тож не має значення, чи прийшли ви омолоджуватися чи відновлюватися, для профілактичних чи лікувальних цілей чи розслаблятись разом: тут можливо все. Вода при температурі 30°C і клімат печери мають цілющий ефект і особливо рекомендуються при дегенеративних захворюваннях суглобів. Ревматичні та опорно-рухові проблеми лікуються у приємній обстановці та у звичній атмосфері. Бальнео- та акватерапія - це давня традиція. Окрім лікувальних та термальних басейнів, відвідувачі, які шукають більше відчуття свободи, можуть обрати з кількох відкритих басейнів. Печера - це шедевр природи, але озерні басейни та витончена елегантна покрівля, що схиляється над нею, є даниною людській творчості.

Одне з найбільш спокійних місць в Угорщині

Але ви також знайдете дитячий басейн, озерний спа-салон, басейн та парк саун. В останньому гості, які прагнуть розслабитися, освіжитися та очиститись від токсинів, мають на вибір три фінські сауни з каменю з лави, три інфрачервоні сауни та парову кабіну. Після сауни можна охолодитися у глибокому басейні при 16-18°C. Руїни бенедиктинського монастиря, побудованого в 13 столітті, видно біля входу в печерну баню. Монахи проживали тут з другої половини XIV до початку XVI століття. За ці роки абатство зазнало кількох нападів, поки, нарешті, члени ордена не втекли. Занедбані будівлі були зруйновані, після чого територія стала болотом. У 1711 році настоятель Таполки привіз лікарів з Кошиць, щоб довести цілющу дію води та місцевості. Опис дерев’яної будівлі для лазні датується 1743 роком, тому лазня на той час була безумовно завершена, але Мішкольктапольця справді стала курортною зоною лише у 1920 -х та 30 -х роках. Як бачите, у Печерній бані немає ні зими, ні літа. Весна править вічно в печерних ходах, незважаючи на те, що на вулиці спекотно чи холодно.

Захоплюючий парк Авалон

Парк Авалон, включаючи майя-парк, а також електричний картинг-трек пропонують високоякісні розваги в регіоні. Асортимент безпечного спорядження для спритності, сходження та стрибків, а також гірок гарантує, що діти будь -якого віку будуть весело проводити час у ігровому парку. Заходячи в ігровий парк, діти взагалі забувають про час і повністю захоплюються грою. Для молодих дорослих, обсаджених деревами, електричний картинг-трек у HELL Kart & Event Center пропонує відповідну програму зі страшною швидкістю для любителів технічного спорту. Якщо, однак, ви захоплені активним дозвіллям, оберіть доріжки найближчого парку пригод, де ви можете перевірити свої навички на синьому, червоному та чорному маршруті. Приходьте і пориньте у досвід, який можна отримати у печерній бані Мішкольц-Тапольца.

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення 'Adriatic Travel' використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти