Місто Шарвар<br>Угорщина
Шарвар

У окрузі Вас є дві міжнародно визнані термальні ванни, що знаходяться на відстані всього 25 кілометрів один від одного. Лазні в Бюку та Шарварі працюють з 60-х років і пройшли через декілька розробок, але ви також можете знайти інші, менш відомі лазневі комплекси в регіоні, щоб відпочити в затишній атмосфері.

Цінна термальна вода в Бюкфюрдо та більшій частині термальних ванн країни була знайдена виключно випадково, однак у Шарварі спеціально шукали термальні свердловини у 60-х роках. Було знайдено два види лікувальної води: вода 43°C на глибині 1200 метрів, і лікарська вода 83°C з високим вмістом солі, що піднімається з 2000 метрів. Легендарна теплова кристалічна сіль Sárvár була виготовлена з останньої шляхом дистиляції і надзвичайно ефективна проти гінекологічних, дерматологічних чи травних скарг при нанесенні у ванні. Його легендарна реклама стала знаковою частиною ретро-угорської рекламної індустрії 80-х років. На жаль, компанія збанкрутувала, але є плани відновити виробництво солі з термокристалів Шарвар.

У басейнах оздоровчого та спа-центру Sárvár ви можете зануритися у лікувальну воду з бікарбонатом лугу 43°C - але не в солону - яка містить переважно хлорид натрію, бікарбонат та мінерали та є ефективним засобом для лікування захворювань опорно-рухового апарату, травми та неврологічні скарги. Оздоровчий спа-центр та зона пригод задумано відокремлені від сімейної зони коридором, щоб дозволити відвідувачам повністю розслабитися в одному з чотирьох напівкритих та критих басейнів.

У сімейній зоні малюки можуть вільно шумно грати зі своєю сім’єю в дитячому басейні, обладнаному гірками, водяними гарматами та водяними воротами, або у басейні з хвилями, дитячому басейні та на гігантських гірках, що меандрують всередині та зовні будівля. Існує навіть безкоштовний ігровий будиночок під наглядом вихователів дитячого садка, який допомагає батькам, які втомилися від того, що вони плескаються разом. Відкритий майданчик відкритий з травня по вересень і чекає на відвідувачів з пригодницькими басейнами, різними гірками, дайвінг-бухтою, піратським кораблем та басейном для пригод з водним замку для найменших, спортивними кортами та дитячим майданчиком. Цікавий факт, що термальні ванни Шарвар - не єдиний оздоровчий центр у місті: дендропарк Шарвар поруч із замком Надасді також був сертифікований як курорт.

Готелі
категорія готелю:          

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення 'Adriatic Travel' використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти