Місто Лидо-ди-Езоло<br>Італія
Лидо-ди-Езоло

Красива, гучна Езоло піднімається вгору на вузькій смужці пляжу, який знаходиться між Венеціанською лагуною і дельтою річки П'яве в регіоні Венето. Його туристичний порт вважається найжвавішим у провінції Венеція, а пляжі - це центр розваг на сонці, як би це не було, саме місто пропонує безліч приводів для азарту та розваг як вдень, так і вночі.

Історія

Вже існувало в 6 столітті н. е., коли певні популяції змушені були втекти від варварських вторгнень на півночі та сховатися на острові Еквіліо. На той час перше населене місце було в заболоченій зоні, зрештою названій Каваццучеріною в 15 столітті. Однак лише в 1920-х роках Велика Боніфіка або Велика меліорація вперше дозволила можливість морського туризму. Перші пляжні заклади, поряд з готелями та ресторанами, піднялися, і в 1927 році Лідо ді Тревізо виник в середині прибережної частини.
В 1930 р. Кавацукчеріна стає Езоло - і Лідо-ді-Тревізо Лідо-ді-Езоло - в 1930 р. Місто інтенсивно зростало в післявоєнний період, особливо в результаті посиленої туристичної діяльності, і з часом воно перетворилося на один з найважливіших центрів для туризму на Адріатиці.

Що подивитися?

Окрім своєї багатої природної краси, Езоло також є джерелом античної культури.
В околицях його Пінети або Соснового лісу лежать його Стародавні стіни, що містять величезну археологічну (палеохристиянську) площу понад 387500 кв. футів. Сьогодні багато знахідок з цього місця можна побачити в Сала Тієполо в точці APT Езоло. У міському Громадському природознавчому музеї не бракує залишків давньої давнини, на яких виставлено близько 15 000 слідів.

Що робити?

Езоло обіцяє розслаблюючі та веселі канікули всім, хто тут мешкає; місто здається спеціально розробленим, щоб задовольнити будь-які забаганки та фантазії навіть найвибагливіших гостей. Відвідувачів чекають кілометри добре обладнаних пляжів, пляжні вечірки до пізньої ночі, а також магазини, ресторани, бари та інші місця. Любителі відпочинку на свіжому повітрі можуть вибрати один із різноманітних видів спорту, зокрема теніс, плавання, футбол та волейбол, гольф на одному з найкращих зелених полів Італії у регіоні Венето, а для тих, хто хоче чогось більш спокійного, - аквапарки.

В околицях

Езоло ідеально підходить як домашня база під час подорожей у місто Лагуна або в інші сусідні населені пункти, наприклад, Ераклея та Карола.
Ераклея, дуже стара громада, називає свій 1,86-мильний пляж "Зеленою перлиною Адріатики", зануреною серед нетронутого ландшафту дюн і сосен. Також досить характерною є так звана Лагуна-дель-Морт, ділянка моря, відокремлена від решти Адріатики невеликою смугою суші.
В Каорле знаходиться туристичний порт Санта-Маргарита, тоді як його історичний центр є лише крихітним борго, перехрещеним каллуями (маленькими вуличками), які, в свою чергу, пов'язані між собою кампієлі (піацами). Подумайте лише: Каорле був одним з небагатьох італійських міст, що приймав і надихав американського письменника Ернеста Хемінгуея.

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення 'Adriatic Travel' використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти