Місто Вльора<br>Албанія
Вльора

Вльора - це старе місто, засноване в шостому столітті до н. е., спочатку відоме під назвою Аулона. Вльора розташована в красивому місці, навпроти півострова Карабурун та Сазана в оточенні пляжів і кам'янистого піску.

Місто має історичне значення для Албанії, оскільки в ньому відбулися Перші національні збори, які проголосили незалежність країни від османського панування 28 листопада 1912 року. Музей Незалежності присвячений цій історичній події. Інші музеї включають етнографічний та історичний.

Настійно рекомендується мечеть Мурадіє, єдина робота, що залишилася в Албанії від відомого архітектора Сінана Великого, побудована в 1542 році. На вершині пагорба з видом на місто знаходиться релігійний пункт Кузум Баба. Вльора є вихідною точкою Албанської Рив'єри і є однією з найбільш відвідуваних областей албанського туризму "Сонце і море". У цьому регіоні розташовані археологічні парки Орікум та Амантія, а також Національний парк Ллогара.

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення 'Adriatic Travel' використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти