Місто Ахелой<br>Болгарія
Ахелой

Ахелой - крихітне, але дуже затишне містечко на болгарському узбережжі Чорного моря. Особисто запам'ятовується як зелене, тихе і спокійне місце. Ахелой, як і більшість курортів Болгарії, активно рекламується як хороший туристичний об’єкт. У ньому є готелі та котеджі, і очікується, що вони будуть швидко зростати.

Через місто протікає річка з такою ж назвою - Ахелой. На берегах річки багато рибалок займаються своїми справами.

Хоча тут немає виставкових місць або галасливого нічного життя, місто приваблює багато туристів щороку. Люди приїжджають сюди, щоб насолодитися прекрасною природою, неспішним темпом життя або лікуванням на курортах.

Історія Ахелоя сягає часів Римської імперії. Тоді була римська фортеця на ім’я Чим. На її честь названо селище. Пізніше тут оселилися греки, і завдяки їм місцевість отримала назву Хімос. Протягом ХХ століття село отримало болгарську назву Чимово. І вже в 1960 році він отримав назву Ахелой, на честь річки, що протікає в цьому районі. До 2009 року Ахелой вважався селом. Тепер це повноцінне місто, яке входило до складу муніципалітету Поморіє.

Набережна Ахелой - це суцільний піщаний пляж, відгороджений в кількох місцях, з шезлонгами і парасольками (на території готельних комплексів). Дикі пляжі з дивовижною природою та кришталево чистою водою тут теж присутні.
На околиці Ахелой є невеликий кемпінг. Тут можна побачити будинки химерної форми, звичайні дерев’яні будівлі та старі човни. Пісок там стає трохи темнішим. Поруч з кемпінгом є озеро з цілющою грязюкою, куди туристи часто їдуть для самолікування.

Готелі
категорія готелю:   

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення 'Adriatic Travel' використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти