Місто Барселона<br>Іспанія
Барселона

Барселона - це місто з широким спектром оригінальних варіантів відпочинку, які заохочують вас відвідувати його знову і знову. З видом на Середземне море, знаменита Гауді та його архітектурою в стилі модерн, Барселона є одним з наймодніших міст Європи.

Це центр нових тенденцій у світі культури, моди та кухні. Він поєднує в собі творчість своїх художників та дизайнерів з повагою та турботою про місцеві традиції. Чарівність і повільніший темп старого міста, авангардна атмосфера сучасніших кварталів та швидкий темп одного з найбільш відвідуваних міст у світі співіснують у Барселоні.

Модний напрямок

Барселона - вітрина останніх розробок моди. Прогулюючись її вулицями, ви можете відкрити для себе можливості для покупок на цілий день. Від гламуру та основних брендів в знакових магазинах у емблематичних будівлях, таких як Paseo de Gracia або Avinguda Diagonal, до альтернативного та інноваційного дизайну в таких районах, як район Борн. Барселона також наповнена традиційними магазинами, і ви можете відвідати столітні магазини та ательє, які здивують вас своєю увагою до деталей.

Середземноморський характер та вулиці, наповнені атмосферою, також задають тенденцію в Барселоні. Можливостей майже безмежно, починаючи від популярних варіантів, таких як прогулянка Лас-Рамбласом або традиційних ринків, таких як La Boquería, до розслаблюючих моментів на міських пляжах чи численних кафе у старому місті.

Місто, яке слід відвідати знову

Барселона привертає відвідувачів до таких відомих визначних пам'яток, як Саграда Фамілія, Парк Гуель, Каса Батльо та Ла Педрера. Але вони також можуть відкрити місто, сповнене приємних сюрпризів під час кожної поїздки.

Прогулянка вздовж набережної, вечори на терасі на даху з видом на міський горизонт, просторі парки, такі як Парк де Монжуїк або Сьютадела, пристань для яхт, олімпійське селище або щось спільне з ФК "Барселона"; широкий вибір варіантів нового досвіду під час кожного візиту.

Кулінарні варіанти також різноманітні: всесвітньо відомі ресторани високої кухні, традиційні каталонські страви, продовольчі ринки та заклади, які своїми смаками проводять вас по всьому світу...

Культурна програма міста також включає такі великі мистецькі центри, як Музей Пікассо, Національний художній музей Каталонії та CaixaForum; широкий спектр фестивалів та один з провідних оперних театрів Іспанії, Гран-театр дель Лісеу.

Що відвідати?

Одна з коштовностей модерну, Casa Batlló (Будинок Батло), створена коли родина Батло доручила Гауді переробити існуючий будинок. Він був повністю перетворений - від фасаду до внутрішньої конструкції.

Будинок "Міла", також відомий під назвою "Ла Педрера" (кар'єр), є найбільш знаковою світською спорудою Антонія Гауді як за інноваційну конструкцію та функціональність, так і за естетичність. Це об’єкт Світової спадщини ЮНЕСКО, а також остання житлова будівля архітектора. La Pedrera включає єдиний центр відвідувачів на Гауді в Барселоні і є важливим вступом до роботи та натхнення архітектора. Ви можете відвідати загалом 4500 квадратних метрів на п’яти поверхах, пропонуючи кілька видів екскурсій залежно від часового періоду.

Барселонський собор побудований на місці ранньохристиянської базиліки. Роботи над будівлею розпочалися в романський період, але в основному він в готичному стилі.

Великий храм спокути - Базиліка Ла Саграда Фамілія.
У 1883 р. Блискучий архітектор Гауді погодився взятися за цей проект, наступник Франциско де Пола, і працював над ним до своєї смерті.

Палац де ла Музика Каталана Аудиторія був відкритий в 1908 році, після трьох років будівельних робіт, організованих відомими архітекторами Люісом Доменеком і Монтанером. Це одна з найбільших концертних залів світу та чудовий приклад каталонського модернізму. Інтер’єр прикрашений керамічною мозаїкою та поліхромним склом з квітковими мотивами. У 1997 році він був оголошений одним із об'єктів світової спадщини ЮНЕСКО в Іспанії.

Театр Гран Лісеу бере свій початок після війни за спадщину, коли фельдмаршали нового короля Філіпа V звернулися до опери як до розваги як для своїх військ, так і для широкої публіки.

Футбольний стадіон "Камп Ноу" має найбільшу ємність із будь-якого стадіону в Європі, і приймав матчі ФК "Барселона" з 1957 року.

MNAC (Національний художній музей Каталонії) містить твори мистецтва з 10 по 20 століття.

Музей Пікассо - яскравий приклад зв'язку між цим універсальним художником і Барселоною.

Музей сучасного мистецтва Барселони (MACBA) містить роботи художників за останні 50 років.

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення 'Adriatic Travel' використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти