Місто Фігерас<br>Іспанія
Фігерас

Фігерес, столиця графства Альт-Емпорда, простягається над річковою рівниною, розташованою у глибині провінції Жирона.

Це місто з глибоким каталонським корінням, відоме як будинок Сальвадора Далі, пропонує відвідувачам можливість відвідати театр-музей Далі, присвячений генію сюрреалістичного живопису. Це культурний асортимент, укомплектований різноманітними музеями та календарем, наповненим фестивалями та подіями, розділеними протягом року.

Фігерес також має важливу спадщину пам'яток, серед яких старі середньовічні стіни та замок Сант-Ферран є видатними, а також зразки модерністської та неокласичної архітектури, які виглядають розсіяними навколо центру міста.
До багатьох визначних пам'яток Фігереса додається його відмінне розташування, яке дозволяє відкрити великий туристичний потенціал, який пропонують прекрасні частини Коста-Брави.

Розташоване між східним кінцем Піренейського ланцюга та узбережжям Коста-Брава, Фігерас - місто, наповнене туристичними визначними пам'ятками.
На околиці над містом на вершині пагорба панує замок Сант-Ферран, фортеця, побудована в 18 столітті. Його колосальний розмір і периметр понад три кілометри роблять його одним з найбільших в Європі.

Історичний центр Фігереса обмежений залишками старої стіни, поставленої в середні віку для захисту міста. Збереглися прекрасні куточки середньовічного періоду, такі як Плаза дель Аюнтамієнто, перероблена в неокласичному стилі і там, де стоїть будівля ради, або територія навколо Каррер Магре, де знаходився старий єврейський квартал.

La Rambla - головне місце для прогулянок і справжнє серце міста. На цій жвавій комерційній вулиці сконцентровані найамбітніші архітектурні проекти 19-20 століть, більшість із них просунуті місцевими середніми класами того часу. Слід зазначити велике розмаїття модерністських будівель, таких як Casa Cusí, Casa Puig-Soler та Casa Salleras; і в неокласичному стилі слід згадати Casa Bonaterra, Casa del Cafè Progrés та Casa Polideseia.

Що стосується релігійної архітектури, церква Сант Пере заслуговує на особливу увагу. Спочатку побудована в романському стилі, парафіяльна церква була перебудована в 14 столітті за готичними правилами. Пізніше були додані інші елементи, такі як трансепт та апсида, обидва з 18 століття.
Інші цікаві споруди - каплиця Сан-Себастія, середньовічного походження, перероблена на початку 17 ст., Та монастир Ельс Капутсінс, комплекс, побудований у 18 ст.

Театр-музей Далі

Проте, без сумніву, однією з історичних віх, яка залишила найбільший слід у характері міста, було народження Сальвадора Далі. Театр-музей Далі, розташований у старому муніципальному театрі, став одним з головних культурних місць у місті. Створений самим художником, він проводить важливу виставку, яка завдяки численним роботам дозволяє здійснити подорож по кар'єрі, як вважається, головного майстра сюрреалізму.

Ще два музеї доповнюють широку культурну пропозицію Фігереса: Музей іграшок Каталонії, де представлена цікава колекція іграшок різних періодів та Музей Емпорда, де Ви можете проникнути в історію та мистецтво графства. Все це сприятиме розкриттю міста з глибокою каталонською природою.

Навколишня територія та кухня

Відмінне розташування Фігереса дозволяє здійснити цікаві поїздки по всій окрузі. На узбережжі є мальовничі місця, такі як Колера, приморське село, яке має прекрасні пляжі, такі як Гарвет та Ельс Мортс; Лланса, з жвавою пристанью для яхт; Кадакес, будинок-музей Сальвадора Далі та Порт-де-ла-Сельва, де розташований романський монастир Сан-Пере-де-Родес. На південь від Кап-де-Креуса знаходяться Троянди, в яких збереглися залишки давньогрецької колонії Род, та Кастелло д’Емпурі, де є видатна церква Санта-Марія (10 ст.).

Ця частина Коста-Брави має великі заповідні території. У затоці Троянд знаходиться природний парк Айгуамоллс де л'Емпорда, важливий екологічний заповідник і притулок для водних птахів. Зі свого боку, природний парк Кап де Креус є чудовим місцем з природної точки зору і яскравим прикладом зовнішнього вигляду Коста-Брави.

Кухня Фігераса поєднує в собі сировину з моря і гір. З сусіднього узбережжя приходить риба, яку подають вареною, запеченою, смаженою на грилі або у соусі. Інші рецепти, такі як курка або кролик з омарами та яловичина з овочами, лісовими грибами або фруктами, також характерні. Для їх супроводу ви можете вибрати будь-яке чудове вино та каву, зазначені під маркою походження Ампурдан-Коста-Брава. Слід згадати популярне вино "novell" (розе), а також солодкі та молоді червоні вина.

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення 'Adriatic Travel' використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти