Місто Чеський Крумлов<br>Чехія
Чеський Крумлов

Чеський Крумлов, який поетично називають Брамою в Шумаву, - це місто, де ви або хочете жити, або принаймні відвідувати його неодноразово. Місто, оточене меандрами річки Влтави, колись було місцем проживання багатьох могутніх чеських родин. Сьогодні в центрі знаходиться заповідник, велика колекція творів Егона Шиле, захоплююча фотостудія та один з найкрасивіших замків Чехії. Завдяки своєму унікальному збереженому середньовічному ядру Чеський Крумлов входить до списку ЮНЕСКО. 

Музей Fotoateliér Seidel - На слідах фотографічних початків

Ласкаво просимо до музею, де час зупинився. Музей присвячений двом чудовим фотографам Йозефу та Франтішеку Зайделю. Увійдіть і пориньте в атмосферу старих негативів та історії початку фотографії. Експозиція студії дуже автентична і включає скляні негативи, старі фотоапарати, а також фотографії з хронік чесько-німецько-австрійського прикордонного краю кінця ХІХ - початку ХХ століття. Ця унікальна колекція ще більш приваблива завдяки особистим журналам батька та сина, їх нотаткам, книгам клієнтів, а також оригінальним меблям квартири.

Egon Schiele Art Centrum - місце, наповнене мистецтвом

Егон Шиле був австрійським живописцем і графіком, а також учнем відомого Густава Клімта. Експресіоніст, у творчості якого ми можемо знайти провокаційні наготи, портрети міст та власні портрети. Раніше він жив і працював у Чеському Крумлові, оскільки саме з цьго міста походила його мати. Мистецький центр, заснований після падіння Залізної завіси, документує його життя та діяльність на площі три тисячі квадратних метрів у приміщенні колишньої пивоварні 16 століття. Окрім робіт Шиле, є також виставки класичного та світового мистецтва 20 століття, а також традиційне кафе з чеськими стравами для художників.

Český Krumlov замок та палац - одне з найбільш відвідуваних місць Чехії

Замок чи палац? Саме це робить цю архітектурну пам’ятку, що ширяє над Чеським Крумловим, унікальною. Оригінальний план землі, будівництво, а також внутрішня установка показує розвиток будівництва з 14 по 19 століття, і тому ви можете насолодитися як середньовічним замком, так і вражаючою ренесансною резиденцією. В даний час в комплексі є безліч туристичних визначних пам’яток, які варто побачити. Окрім екскурсій, ми також рекомендуємо відвідати експозицію Замкового музею, який проведе вас у часи видатних дворян та цінний депозитарій замку. Ви можете піднятися на круглу вежу замка і поглянути на сільську місцевість Шумави! Ви можете спробувати працювати з гарячим залізом у ковальській майстерні під наглядом досвідченого коваля, і не забудьте побачити ведмежий рів! В даний час його займає ведмідь на ім’я Марія Терезія.

Внутрішнє місто, Латран та схожі музеї для дітей та дорослих - по слідах міської архітектури

Відвідавши Чеський Крумлов, прогуляйтеся внутрішнім містом, повністю оточеним меандрами річки Влтави, з'єднаної трьома мостами з іншими районами. Пофарбовані будинки, викладені на площі Наместі Сворності, виглядають як знімальний майданчик. Там є готичні, ренесансні та барокові будинки. Широкий фасад ратуші епохи Відродження або шестикутний кам’яний фонтан, побудований у 19 столітті навколо чумної колони, присвяченої Діві Марії, також вартий уваги. Ви можете додатково відвідати музей тортур з експозицією натуралістичних жахливих статуеток. Подорожуючи з дітьми, відведіть їх до Казкового дому, де виставлено триста історичних ляльок. А якщо ви прогуляєтесь Крумловим, вирушайте в об’їзд до Латрана, іншого історичного району. Він розташований у зовнішньому Бейлі, на північ від внутрішнього міста, з'єднаний дерев'яним мостом, який називається Лазебницький.

Влтава - всюдисущий тихий компаньйон

Річка Влтава. Рай для любителів водних видів спорту, як досвідчених, так і простих. Її нижній потік, судноплавний цілий рік, пропонує мирне мандрування Національним парком Шумава, водною дамбою Липно, розірваним каньйоном під стіною Диявола та глибокою долиною басейну Чеських Будейовиць. Чеський Крумлов - місто, побудоване на річці, яка раніше була важливим торговим шляхом. Річка належить місту, і куди б ти не пішов, ти завжди почуєш її мирні брижі. Романтики неодмінно насолоджуватимуться видом Крумлова з річкової поверхні, наприклад, на дерев’яному плоті, освітленому свічкою в сутінках. Ви почуватиметесь так, ніби були у Венеції! Або навіть краще.

Поради щодо поїздок по Чеському Крумлові

Ви надовго запам’ятаєте романтичний район із захоплюючим замком у Глубоці над Влтавою. Те саме стосується села Голашовіце, яке славиться своїми унікальними будівлями, побудованими в народному стилі бароко в 1870-х роках. Однією з найвизначніших пам'яток культури в Південній Чехії є єдиний діючий цистерціанський монастир у Чеській Республіці, який можна знайти у Вишші-Броді. Відвідувачі можуть брати участь у тридентійській мессі щодня. Ми також рекомендуємо відвідати монастир Злата Крона, один з найцінніших сполук готичної архітектури в Центральній Європі.

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення 'Adriatic Travel' використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти