Місто Кутна Гора<br>Чехія
Кутна Гора

Кутна Гора, місто срібла, заслужено приписують іншу назву «національна скарбниця». Це означає, що його багатство допомогло забезпечити бум Чеського королівства. Центр міста був включений до списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО в 1995 році завдяки своєму історичному значенню та архітектурним перлинам. Всі вулиці, будинки та церкви випромінюють довгу історію, повну важливих подій. Символом Кутно-Гори є унікальний пізньо-готичний собор Святої Варвари.

Карбування монет у монетному дворі

Волоський двір став центром економічних подій, місцем перебування правителів та королівським монетним двором, в якому перші гроші вже карбувались за правління Вацлава II, який закликав експертів до Кутно-Гори з італійського міста Флоренція і розпочав валютну реформу. Окрім виставки карбування монет, ви також можете відвідати «Музей розкриття таємничого обличчя», де ви познайомитеся зі злочинцями, відьмами, єретиками та підпальниками у підвалах Волоського суду, а також їх суддями та катами .

Химерна прикраса з людських кісток

Ви любите незвичні місця? Тоді ви обов'язково повинні відвідати комплекс колишнього абатства цистерціанців у Седлеці поблизу Кутно-Гори. Відвідування соборної церкви Успіння Діви Марії та Св. Івана Хрестителя, включеної до списку ЮНЕСКО, та всесвітньо відомої Костелі цвинтарної церкви Всіх Святих . Якщо ви відвідаєте ці місця пізно ввечері, вас супроводжуватимуть гіди, одягнені за звичками цистерціанських ченців. Приміщення собору та костні освітлюються лише свічками, і у вас є чудова можливість послухати деякі григоріанські співи та звук соборного органу. Однак пізньо-готичний собор Святої Варвари - це унікальна споруда, завдяки якій ваш візит до цього королівського міста стане потужним досвідом. Ця архітектурна та церковна перлина була побудована місцевими майстрами-будівельниками протягом понад 500 років.

Познайомтесь з традиціями виноробства

Vinné sklepy - це сімейна компанія, метою якої є відновлення згаслої слави та запровадження давніх традицій виноградарства в регіоні Кутна Гора. Місцеві вина носять марку BIO з 2009 року. Велосипедна доріжка доставить вас від мальовничої площі до виноградників під Суковем. Контур довжиною 6 км з'єднує історичний центр Кутна-Гори з виноградниками.

Ви можете спробувати якісне вино в Кутній Горі, отримати уявлення про традицію карбування монет та переглянути деякі архітектурні перлини.

На що ще взяти курс?

Ви можете скористатися Кутною Горою як відправною точкою для поїздки до Центральночеського спа-центру "Poděbrady" або відвідати один із замків, розташованих неподалік. Ви, наприклад, відчуєте, що справді опинилися серед казки в Жлебах.

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення 'Adriatic Travel' використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти