Місто Сен-Поль-де-Ванс<br>Франція
Сен-Поль-де-Ванс

Розташоване на вершині зеленого пагорба в 15 хвилинах від моря, середньовічне село Сен-Поль-де-Ванс має надзвичайний панорамний вид, що тягнеться від узбережжя до доальпійських гір.

Клімат типово середземноморський, теплий і помірний з великою кількістю сонячного світла. Зима іноді може бути холодною.

Населення міста складає 3548, але в самому селі проживає лише 300 людей. Інші живуть у будинках та розкішних віллах, розкиданих по долині та на височинах.

Типово провансальське село, Сен-Пол завершено оточеним валами 16 століття, побудованими за наказом короля Франциска I.

Приїжджаючи до Сен-Поль, ви вперше стикаєтесь із відомим залом "La Colombe d'Or", у якому в якості гостей була плеяда художників, таких як Ів Монтан, Шагал, Модільяні та Матісс, і в ньому досі зберігається багато їх робіт.

Зліва, відразу після Коломби, знаходиться мийка 1850 року, де сьогодні три рази на тиждень місцевий фермер продає свої фрукти та овочі. Праворуч, знамените кафе "Кафе де ла Плейс" розширює терасу вздовж усієї території, де містяни грають у булі, ще одну емблему Святого Павла.

Екскурсія середньовічним містом починається після того, як ви пройдете через масивні та арочні королівські ворота з її гарматами. Звідти брукована вулиця Rue Grande веде вас через село повз магазини, галереї та майстерні художників, усі розміщені в середньовічних будинках.

Біля старого колодязя круті сходи ведуть до церкви, але ми рекомендуємо вам продовжувати вздовж вулиці Гранде до фонтану Гранде, побудованого в 1615 році Мельхіором Мартіном, кам'янищиком з села, і занесеним до списку історичних пам'яток з 1850 року. Ліворуч ви можете піднятися на площу Замок. На цій площі стоїть романська церква, побудована в 13 столітті з елементами готики, доданими в 1600-х роках, і склепіннями, перебудованими в 1800-х роках. Його дзвіниця запаморочливо піднімається вгору до неба, а поруч з нею намагається змагатися зухвала пальма. За церквою ви знайдете каплицю Білих каятників XVII століття, відому як Каплиця Фолона, названу на честь бельгійського художника, який її прикрасив.

Незважаючи на те, що ви знаходитесь у найвищій точці села, щоб отримати найкращі краєвиди, продовжуйте рух по вулиці Гранде - минаючи маленьку площу зі своїм старим фонтаном, який забезпечує село питною водою з 1611 року - до Південних воріт. Датуються 14 століттям, брама старша за вали. І там у вас буде чудовий вид на узбережжя.
Після воріт йде цвинтар, на якому похований Марк Шагал, давній житель Сент-Паула.

На завершення свого візиту ви можете повернутися до в’їзду в село вздовж східних валів, з Есперонською вежею XIV століття, або західними валами з обробленою механікою вежею. З обох напрямків відкриваються виняткові краєвиди.

Чому б перед від’їздом не зупинитися в кафе, випити і спостерігати за тим, як жителі села беруть участь, іноді досить голосно, у грі в булі.

Також подивитись в Сен-Поль-де-Ванс:

  • Фундація Maeght
  • каплиця Святого Мішеля на кладовищі, побудована до 12 століття, найстаріша в селі
  • каплиця Сент-Клер, покровителька села
  • каплиця Сен-Шарля і Сен-Клода, найновіша, датується 1695 роком з фресками, намальованими в 2014 році, на маленькій дорозі, що веде до фундації Маєтт.

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення 'Adriatic Travel' використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти