Місто Страсбург<br>Франція
Страсбург

У Страсбургу стільки всього: не лише завдяки своїй історії та спадщині, але і як офіційне місце Європейського парламенту та інших міжнародних установ. Його позиція на автомобільній карті Європи створює процвітаючу космополітичну атмосферу, яка поєднує в собі найкраще з обох світів - старого і нового.

Чарівне Старе місто

Говорячи про неквапливу прогулянку по центру Страсбурга - це все одно, що переживати сторінки історії. Найстаріша частина Страсбурга стоїть на острові, утвореному річкою з одного боку, біля головного русла річки Ілл та каналу де Фа-Ремпарт. Весь Великий Іль охороняється як об'єкт Світової спадщини ЮНЕСКО, а в його найзахіднішому кутку знаходиться знаменитий район Маленька Франція з його приємними вулицями, мостами та фахверковими будинками.

Страсбурзький собор

Можливо, найяскравіший приклад готичної архітектури, Страсбурзький собор красується у самому центрі міста. Це диво, що він все ще стоїть: відвідувачі можуть дізнатись про його бурхливу історію у сусідньому музеї. Піднятися на вежу варто, щоб помилуватися чудовим видом на середньовічний центр і далі з висоти пташиного польоту. Прибутьте вчасно для заворожуючого відображення астрономічного годинника та його процесії автоматизованих фігур, дива точності та винахідливості, датованого 1842 роком.

Фестиваль їжі

Ельзаська кухня поєднує в собі найкраще з французьких та німецьких кулінарних традицій - у багатьох улюблених страв є назви німецького походження, такі як торт Кугельхопф, шаурут, брецель або фламменкуче, ельзаська відповідь на піцу. У Страсбурзі розміщені винбуби, пекарні, пивоварні та бістро, а також гастрономічні ресторани з зірками Мішлена, бутик-шоколадні цукерки та доступна вулична їжа.

Зустріч культур

Протягом століть Страсбург кілька разів переходив від рук Франції до Німеччини. Ця спільна історія принесла місту унікальне бікультурне відчуття, що виявляється в його архітектурі, мові та місцевих ремеслах. У своїй найновішій історії Страсбург розробив виразно космополітичний стиль як столиця Європи, енергія, яка пронизує його мистецьку та музичну сцену, культуру кафе та готелі, а також мистецтво світового класу.

Велике Біле

Страсбург є воротами до великого винного шляху Ельзасу. Не лише пропонуючи винні бари, погреби та можливості дегустації, виробники вина відкривають свої двері для відвідувачів та надають секрети століть ноу-хау та історії виноробства у столиці.

Великі Великі Лелеки

Думка, що приносить удачу, лелека є символом Ельзасу. Однією з маловідомих визначних пам’яток міста є дивовижний заповідник для лелек у парку Оранжерія. Величних птахів, які радісно гніздяться, літають довкола і дзвонять дзьобами, можна побачити без бінокля.

Столиця Різдва

На весь грудень місяць місто перетворюється на зачаровану країну вогнів, ринків, химерних прикрас; все смачно пахне на стендах з печивом, випічкою. Можна сказати, що страсбуржці мають трохи досвіду в тому, як влаштувати чудову різдвяну виставку: перший різдвяний ярмарок відбувся тут у 1570 році.

Мистецтво та культура

У Страсбурзі є яскрава і багатокультурна мистецька сцена, де представлені різноманітні художні галереї, де представлені відомі та нові художники, незалежні книжкові магазини, чудове полювання на антиквар, захоплюючі виставки цілий рік та урожай деяких найкращих музеїв Франції.

Європейський хаб

Страсбург поділяє одну відзнаку з Нью-Йорком та Женевою: це єдині міста у світі, де проживають міжнародні установи, не будучи національними столицями. Вибір Страсбурга європейською столицею після Другої світової війни призвів до того, що кілька європейських установ встановили чудові сучасні будівлі - такі, як вражаючий Європейський парламент (на північ від міста).

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення 'Adriatic Travel' використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти