Місто Онфлер<br>Франція
Онфлер

Найкращі порти саме в Онфлер на лимані Сени. Барвисті фахверкові будинки туляться один до одного, щоб розташуватися на набережній, поряд із художніми галереями та ресторанами. Наповнений пам’ятками та цікавинками, недарма Онфлер - одне з найпопулярніших місць для відвідування у Франції.

Відкрити морську історію порту

Онфлер настільки чарівний, що люди часто забувають, що спочатку він був побудований для торгівлі. Гавань була обрана за стратегічне розташування на південному березі лиману Сени. Під час Столітньої війни французький король укріпив порт, хоча це не завадило англійцям взяти на себе владу протягом декількох десятиліть.

До Французької революції судновласники Онфлера заробляли свій стан на торгівлі, особливо з Північною Америкою. Самуель де Шамплен, один з найвідоміших дослідників, пов'язаних з портом, вирушив з Онфлера, щоб заснувати канадське місто Квебек. Прибуткова торгівля для магнатських родів Онфлера включала вилов риби тріски в Ньюфаундленді та трикутну торгівлю рабами.

Пройдіться по Vieux Bassin

Заможні родини Онфлер побудували свої багатоповерхові будинки, щільно набившись поруч один з одним, особливо навколо В'є Бассен, серця порту, де справжнім знаком статусу був будинок у першому ряду з видом на човни. Хоча у Vieux Bassin більше немає комерційних кораблів та рибальських човнів (зараз вони пришвартовані до більших доків), не рідко можна побачити там яхти. Магазини борються за простір уздовж набережних у цій надзвичайно мальовничій обстановці, тоді як ресторани встановлюють свої місця на відкритому повітрі.

Сусідні райони по обидва боки В’є Басина мають свій власний характер. На околиці на сході багато цікавих будівель, включаючи церкву Сент-Етьєн, а на заході вона простягається вгору до чудової дерев’яної церкви головних художніх музеїв Сент-Катерини та Онфлера. Сусідство на південь від гавані є більш стриманим, але може похвалитися деякими менш відомими дорогоцінностями, такими як церква Сен-Леонар та відновлені фонтани.

Слідами імпресіоністів

Краса Онфлера давно приваблює художників, і твори мистецтва можна знайти в багатьох музеях та галереях міста. Онфлер особливо пишається своїми імпресіоністськими корінням - наставник Клода Моне, Ежен Буден народився в місті, і Моне та його сучасники часто встановлювали свої мольберти у фермі Сен-Сімеон на пагорбі над Онфлером, щоб захопити прекрасне світло лиману Сени.

Відвідувачі Онфлера можуть легко дослідити лиман Сени, прогулявшись скверами Онфлера до власного пляжу або відвідавши каплицю Нотр-Дам де Грас, щоб оглянути Онфлера та не тільки. Крім того, можна здійснити прогулянку на човні до лиману з боку Онфлера або навіть піднятися прямо на міст Понт-де-Нормандія, звідки відкривається феноменальний панорамний вид на лиман зверху.

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення 'Adriatic Travel' використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти