Місто Сан-Джиміньяно<br>Італія
Сан-Джиміньяно

На залитих сонцем сієнських пагорбах Валь-д’Ельса стоїть чудовий пагорб Сан-Джиміньяно, розкішна середньовічна атмосфера, огорнута його стіною 13 століття.
Саме Тоскану найбільше люблять туристи, розміщену серед полів із золотими зернами, виноградниками та старовинних борго; це Тоскана К'янті та Валь Д'Орча, місце улюблених кулінарних традицій та неповторних смаків.
"Шедевр творчого людського генія, це унікальне свідчення минулої цивілізації, і винятковий приклад як архітектурного комплексу, так і ландшафту, демонструє значущий шлях в історії людства.". Саме за такі якості Сан-Джиміньяно заслужив своє місце у Списку спадщини ЮНЕСКО в 1990 році.

Відвідування Сан-Джиміньяно - це повне занурення в атмосферу борго 1300-х років; насправді місто, яке сьогодні в основному залишається цілим, є одним із найкращих представників - з точки зору планування та організації - європейської комуни (по суті, міської версії феодальної системи) часів Середньовіччя.

Найважливішою характеристикою Сан-Джиміньяно - яку майже кожен відвідувач помітить здалеку - є його вражаючі та безпомилкові вежі, що стежать за сценою. І кожна з них має свою історію.

Місто пережило період економічного багатства та художнього розквіту, перш за все в середині 1300-х років, завдяки купцям та паломникам, які подорожували вздовж Віа Францигена; маршрут пролягав через Сан-Джиміньяно, розділивши його на дві частини.
Також у цей час найвідоміші родини міста кидали виклик одне одному, будуючи найвищу вежу, намагаючись показати, хто мав найбільшу владу.
Результатом цього середньовічного стилю «Не відставати від Джонессів» стала Torre Comunale - також відома як La Rognosa - як засіб зупинити майбутні вежі, що піднімалися все вище. Згідно з офіційним декретом, жодна інша вежа в Сан-Джиміньяно не могла перевершити башти Ла-Роньоса. Близько 1300 року 70 веж символізували 70 багатих сімей, що населяли цю територію. Сьогодні лише 13 залишаються стояти.

У тому ж столітті Сан-Джиміньяно пройшов процес архітектонічного оновлення, що включав розширення стін, будівництво численних нових палаців, церков і монастирів - в околицях Пьяцца делла Цистерна та Пьяцца дель Дуомо - та їх оздоблення видатними творами мистецтва.
Дійсно, великі художники сієнської школи спеціально приїхали до Сан-Джиміньяно, щоб намалювати скарби, які світ може бачити і сьогодні. Це були Сімоне Мартіні, Ліппо Меммі та Пуччо Таддео ді Бартоло.
Захоплюючі дух релігійні, громадянські та військові структури створюють захоплюючий горизонт, тоді як плоди землі - шафран та Верначча - роблять Сан-Джиміньяно вічно шуканим місцем, де мандрівники можуть жити однією з найважливіших епох в історії людства, і при цьому вони насолоджуються кращим з того, що може запропонувати життя та природа.

Сан-Джиміньяно славиться виробництвом вина Vernaccia; відомий по всьому світу, Vernaccia є одним із найкращих білих вин в Італії. Це було навіть перше італійське вино, яке носило титул - Контрольоване Найменування походження (D.O.C.) у 1966 р.

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення 'Adriatic Travel' використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти