Місто Тіволі<br>Італія
Тіволі

Тіволі - історичний пагорб в регіоні Лаціо в Італії і є одним з найпопулярніших місць для одноденних поїздок з Риму. Дві найвідоміші туристичні пам'ятки Тіволі - це розкішні сади Вілли д'Есте та великі руїни Вілли Адріана (відома як Hadrian's Villa).

Тіволі знаходиться на річці Аньєне на схід від Риму, на пагорбах Монті Тібуртіні, де клімат свіжіший, ніж у Римі. З цієї причини цей район був популярний з найдавніших часів серед римських багатіїв, які будували літні реколекції в цьому районі. Оскільки місто було на головному торговому шляху з Риму до Абруцці, Тіволі завжди був важливим поселенням. Сучасний Тіволі має близько 50 000 жителів і поширюється далеко за межі мальовничого історичного центру. У передмісті Багні-ді-Тіволі, на рівнинах нижче центру міста, все ще можна скупатися в природних термальних джерелах. Міська стіна IV століття до нашої ери все ще видна, як і храми II століття до нашої ери.

У Тиволі можна знайти безліч занять для відвідування на день. Мандрівникам, які прагнуть побачити всі визначні пам'ятки району, слід зазначити, що вілла Adriana насправді в їзді на автобусі від міста. Деякі відвідувачі вирішують зупинитися в Тіволі, щоб опинитись подалі від римської суєти; якщо ви дуже хочете довго проводити час біля пам’ятників або плануєте подорожувати далі Італією, це може бути варіант, який варто розглянути.

Villa d'Este

Ренесансна Вілла д'Есте була побудована в 1550-х роках для кардинала Іпполіто д'Есте, сина Лукреції Борджії. Побудований над монастирем бенедиктинців, палац був призначений для розваг і містить щедро розписані кімнати прийому. Однак головною визначною пам'яткою для відвідувачів є захоплюючий сад. Сади вілли d'Este, створені для враження гостей кардинала, складаються майже виключно з водних об’єктів. Фонтани будь-якого опису засліплюють глядача, починаючи від великого "Фонтану драконів" і "Сто фонтанів" і закінчуючи мініатюрною водянистою репродукцією Риму. Центральний елемент, гігантський фонтан водних органів, каскадом падає величезною краплею в тихі тінисті басейни.

Hadrian's Villa

Для тих, хто цікавиться старожитностями, Вілла Адріана вартує одного дня для відвідин. Імператор Адріан задумав тут сільське житло, яке за звичайними мірками вважатиметься містом. Гігантський комплекс із підземними службовими проходами, достатньо великими для транспортних засобів, вілла включає озера, фонтани, бібліотеки, лазні, храми та сади. Покрита територія приголомшує і викликає заплутаність, навіть маючи на озброєнні карту; легко уявити, як сам імператор запитує вказівки.

Інші визначні пам'ятки Тіволі

Вілла Грегоріана - це вражаючий парк, розташований у ущелині із 100-метровим водоспадом.

Храм Вести та Храм Сибіли - характерний круглий Храм Вести займає панорамне положення над долиною Вілли Грегоріана, приблизно в десяти хвилинах ходьби від Вілли д'Есте. Вважається, що квадратна руїна поруч із круглим храмом була храмом, присвяченим Сибілі.

Понте Грегоріано - була руйнівна повінь у 1800-х роках, згодом річка була відведена, і цей міст був побудований.

У Тіволі є кілька приємних піац і привабливих провулків для милування; в деяких з них ви можете побачити характерні "вежі-будинки". Тиволі, очевидно, був нестабільним місцем для життя в середні віки, оскільки мешканці вирішили жити в цих оборонних житлах з критими терасами на даху і без вхідних дверей (входи були на верхніх поверхах і до них можна було піднятися сходами). Залишилось близько 100 з цих будівель; деякі можна побачити на Віа дель Дуомо, Віа Платоне Тібуртіно та Віа дель Колле.

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення 'Adriatic Travel' використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти