Місто Болонья<br>Італія
Болонья

Територія Болонської провінції прекрасна і різноманітна.
Топографія, що розповсюджується над рівниною долини річки По, вздовж річок Ріно та Панаро, на пагорбах і в горах, вздовж хребтів річок Сантерно та Сеніо на сході та ковзає повз Дарданью на заході.

Численні рівнини, пагорби та височини, які оточують і складають Болонські Апенніни та її найвищу вершину, скелю Корно-делле, що досягає висоти 6562 футів.
Провінція може похвалитися великою кількістю натуралістичних районів, таких як Парк болоньєзького гіпсу та Небідні землі Аббадесса, Парк озер Сувіана та Бразімоне, Абатство Монтевелльского Регіонального парку, тощо.

Болонья та її околиці пропонують пейзажі та природу, звичайно, але також мистецтво та культуру. Культурний туризм є широко розповсюдженим, при цьому особлива увага приділяється потребам відвідувачів та все більшому вдосконаленню великої спадщини провінції та її столиці.

Що подивитись?

Спочатку етруське поселення, потім галльське, Болонья також було римською колонією, а згодом римським містом. Усередині його стін - від яких на сьогодні збереглися лише кілька руїн - був створений перший у світі університет у 11 столітті.
Головною характеристикою міста є його портики, які в центрі досягають загальної довжини близько 23 миль, завдяки чому Болонья стає містом з найбільшою кількістю аркад у світі.

Ще однією з визначальних рис Болоньї є її вежі - у середні віки їх було аж двісті. Екскурсія столицею Емілії починається на площі Маджоре, досить великій площі, яка спочатку була ринком. Пьяцца завжди була серцем міста, а також місцем проведення громадянських та релігійних заходів та свят. З одного боку його облямовує вражаюча базиліка Сан-Петроніо з неповним фасадом; незважаючи на свою пишність, собор Сан-П'єтро виконує роль Дуомо. Також на площі Маджоре знаходяться Палаццо дель Подеста, Палаццо дей Нотай та Палаццо дей Банчі.

Пьяцца дель Неттуно, з'єднана з площою Маджоре на північному заході, демонструє фонтан Нептуна та бронзову статую бога Нептуна від Джамболоньї. Найвідомішими з піднятих у середньовічні віки є дві вежі, Асінеллі та Гарісенда, з яких відкривається казкова панорама на місто (тобто, якщо ви зможете піднятися на вершину). Недалеко знаходиться площа Кавур з її портиками та галереєю красивих кольорових фресок.

У районі безпосередньо за Сан-Петроніо ви можете відвідати церкву Сан-Доменіко на однойменній площі, одному з найважливіших монументальних комплексів у місті, з великими картинами та скульптурами.
Комплекс Санто-Стефано (місцеві жителі називають його "Сім церков") - це, скоріше, місце, що має виняткові історичні та релігійні інтереси, і воно розділене на сім святих будівель: церкви, каплиці та монастиря. Санто Стефано лежить на чудовій однойменній площі, місце проведення концертів у літній час, та вечірній точці зустрічі, якій студенти надають перевагу протягом цілого року.
Церква Сан-Джакомо-Маджоре вражає елегантністю своєї бічної колонади та внутрішніх фресок. Також в районі знаходиться Національна галерея мистецтв, де можна побачити роботи Джотто та його школи, Гвідо Рені, Герчіно, а також знаменитий Екстаз Св. Сесілії Рафаелло.
Неподалік стін і на пагорбах знаходиться Святилище Мадонни Сан-Луки, найважливіше святилище в історії міста; він пов’язаний з містом довгою аркадою, яка починається на площі Пьяцца ді Порта Сарагоцца. Комплекс Сан-Мікеле-ін-Боско, що знаходиться в околицях Болоньї, варто відвідати.

Прогулюючись вулицями, які повторяють лінію річки Ріно, ми можемо дійти до Казалеккіо ді Рено, що сусідить з Болоньєю; Річка, що перетинає Казалеккіо, направляється через шлюз Ріно, побудований 1100р. і згодом укріплений.
Сассо Марконі - місто, яке сягає етруських часів, з яких залишилося кілька гробниць; тим часом вражаючий акведук свідчить про прохід римлян. Марзаботто, також етрусько-археологічна пам’ятка, був місцем різанини нацистів понад 1800 італійців під час Другої світової війни, цій події присвячено Меморіал загиблим.

Будріо - цікаве стародавнє місто, де ми можемо побачити ознаки римського та середньовічного періодів, особливо в його міському плані. Будріо досить відомий у всьому світі завдяки музичному інструменту, винайденому Джузеппе Донаті - окариною. Дізнайтеся більше про це в Музеї музичних інструментів окарина та теракота. Також тут знаходяться Музей ляльок, Муніципальна галерея мистецтв Доменіко Індзагі та Археологічний та Палеоекологічний музей.

За межами міських стін, в Багнаролі, можна відвідати комплекс вілл Багнарола, який також називають «Версалем Болоньї»; з цих вілл "Floriano" виділяється своїми розмірами та архітектурною красою.

Що відвідати?

У країні, яка пропонує пагорби, рівнини та гори, любителі активного відпочинку можуть вибрати бажаний напрямок.
Любителі гір направлятимуться до первозданної природи гори Бібеле, масиву, що складається з трьох головних вершин: гори Бібеле, Тамбуріно та Монте-Савіно, яке отримало свою назву від безлічі джерельних вод. Інший маршрут включає нависаючу скелясту дорогу, що височіє над долинами внизу, Святилище Санта-Марія-ді-Зена, найвідоміше як гора Мурашок, звідки вас порадує дивовижне видовище на долини Зена та Ідице.
Назва походить від дивного природного явища - міграції скупчень самців літаючих мурах. З Центральної Європи вони рухаються до вершини, щоб зробити своє літаюче весілля. Після спарювання мурахи гинуть в зоні заповідника. Особливість цієї події змусила людей приділити явищу дивовижну цінність і пов’язати його з Днем Мадонни. Це місце ідеально підходить для любителів піших прогулянок та катання на гірських велосипедах з різними маршрутами вздовж долин Зена та Ідіце.

Для любителів вільного сходження пропонується відвідати Бадоло та скелю, яку альпіністи називають фортецею Бадоло; Ідеально підходить для спостереження за птахами - Бора-ді-Сан-Джованні, район екологічного оновлення, в якому можна знайти багато видів птахів.

Любителі катання на лижах та сноубордах можуть знайти на території Корно-алле-Скала на Болонських Апеннінах високоякісні гірськолижні станції та спортивні заходи, щоб практикуватись цілий рік, глибоко поруч із природою, з екскурсіями на конях для відкриття сільської місцевості та місцевих традицій.

Історико-натуралістичний парк Монте Соле в Марцаботто має природне середовище існування, в якому різні види дикої природи живуть разом.
Заповідник розділений на 5 великих територій, щоб створити 5 різних маршрутів для прогулянок, їзди на велосипеді та верхової їзди.

Любителі термальних центрів можуть знайти в Порретта-Терме місце, де можна провести спокійні канікули, відновлюючи свої сили на сучасних термальних курортах. Важливо також пам’ятати термальні курорти Кастель-Сан-П’єтро, що мають давнє походження і недалеко від Болоньї, з водами цінних характеристик.

Етногастрономічний шлях на пагорби Імоли - ще одна приємна зустріч з історією, природними красотами та культурою вина та їжі цієї країни. За допомогою маршрутів, які перетинають різні міста провінції, можна відвідати міста та скуштувати типові для країни продукти, що використовуються в традиційній кулінарії.

Багато народних свят

У Болоньї, у вихідні перед Днем Вознесіння, відбувається Хресна хода Аркатів, в той час як у Казалексіо ді Ріно проходить Фестиваль Сан-Мартіно на честь покровителя, з музикою, шоу, вуличними художниками, гастрономічними стендами та ярмарок. Зачаровують в Казалеккіо ді Ріно постійний Фестиваль повітряних зміїв та Фестиваль казків.
В Імолі подія Lumi di Marzo - це традиційний фестиваль пізньої зими з багаттями, умилостивленими церемоніями селянської спадщини, які вітають прихід березневого місяця.

У Медицині проходить фестиваль Барбаросса з Паліо делла Серпе, в Монтевельо - фестиваль Сарака, в Кастель-дель-Ріо проходять фестивалі Відродження, вибух з атмосфер 16 століття з історичними парадами, ренесансними вечерями, конями та лицарями і з Паліо Бірокчо.
Також дивовижний кумедний Карнавал Сан Джованні в Персікето та Борго Тоссіньяно - карнавальні поплавці та маски проходять вулицями міста під музику.

Орієнтиром для любителів трюфелів є Savigno, який отримав титул «Регіональна столиця трюфелів» за особливу увагу в просуванні культури трюфелів. Фестиваль рідкісного білого трюфеля Colli Bolognesi - ідеальне місце, де можна навчитися знати, смакувати та купувати цей продукт.

Провінція Болонья також є ідеальною столицею для тих, хто любить авто. Окрім таких подій, як автосалон, щороку Іподром Імола проводить важливі автомобільні та мотоциклічні гонки.

Кухня

На вулицях Болоньї можна побачити виробництво тортеллінів. Цей район насправді є раєм зі свіжих яєчних макаронних виробів, що є головною гордістю регіону. Переважно це фаршировані макарони, за винятком тальятел, які відрізняються за формою, нагадуючи кільця, шапки та цукерки.

У Болоньї тортеліні в основному фарширують м'ясом, мортаделою та шинкою, і подають у бульйоні з капуни чи курки або без чого-небудь, якщо хочете. У містечках провінції подають тортеллоні, фаршировані сиром Рікотта та шпинатом, заправлені вершковим маслом та шавлією.
Серед перших страв зелена лазанья, приготовлена в духовці, приправлена відомим раґа алла болоньєзе.

Серед м’яса - фазан, качка, кабан, заєць, смажене і змішане, варене м’ясо, від котехіно та зампоне до різних шматочків яловичини, курки, телятини та язика, подавали зануреним у дуже гарячий бульйон.
Ще однією типовою особливістю району Болоньєзе є мортадела, яка отримала визнання якості IGP. 

Важливо не забути спаржу, фірмову страву Альтедо, приготовану різними способами, та картоплю Толе, якісну та добре консервовану.

Типовим десертом цієї кухні є certosino Bolognese, різдвяні солодощі приготовані з борошном, медом, цукатами, мигдалем, темним шоколадом, родзинками, ядрами сосни, маслом, анісом та корицею.

Вина

Назва Colli Bolognesi постає перед назвою білих вин DOC: Bianco Pignoletto, Pinot Bianco, Riesling Italico, Sauvignon. Серед червоних вин: Барбера, Каберне Совіньйон та Мерло.

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення 'Adriatic Travel' використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти