Місто Бергамо<br>Італія
Бергамо

Бергамо - справжній шедевр історії, культури, музики та ландшафту, із середньовічним серцем на вершині пагорба, оточеного величними Венеціанськими стінами, що входить до списку Світової спадщини ЮНЕСКО.

Приходьте досліджувати його, прогулюючись його історичними районами, його церквами, його фунікулерами та його доріжками, що піднімаються через пишну рослинність парку Пагорби, і нехай вас зачаровують дивовижні краєвиди рівнин та гір.

Бергамо - це батьківщина Доніцетті, одного з п’яти найбільших оперних композиторів у світі: ви можете простежити життя цього музиканта XIX століття, починаючи з його рідного будинку у Верхньому Бергамо, милуючись його пам’ятками в Музеї Доніцеттіано, біля його могили в Санта-Марії. В Базиліці Маджоре та в міському театрі, який був названий на його честь: кожного сезону виконують найбільші твори Доніцетті.

Від музики до художніх шедеврів, таких як Боттічеллі, Мантенья, Белліні та Рафаеля: цих майстрів ви можете знайти тут, у залах картинної галереї Accademia Carrara, де знаходиться одна з найвидатніших європейських колекцій італійського Відродження.
Ви можете відкрити дивовижні роботи Моронія, генія портрета XVI століття з Бергамо, предмети якого експонуються у найбільших музеях світу, а також шедеври Лоренцо Лотто, який подарував Бергамо деякі дорогоцінні витвори мистецтва, вівтарі та дерев'яні інкрустації із загадкових  предметів.

Мистецтво та історія поєднуються у цьому древньому місті: середньовічний Верхній Бергамо, оточений стінами та перетнутий незліченною кількістю брукованих алей, містить численні римські руїни, церкви епохи Відродження, палаци XVIII століття та неокласичні фасади з видом на його знамениту площу Веккіа, розташовану лише в декількох кроках подалі від головних музеїв.

З іншого боку, ядро Нижнього Бергамо - це найвищий вираз XX і XXI століть, від GAMeC - Галереї сучасного мистецтва - до набережної Сентьєроне, найпопулярнішого місця для прогулянок громадян Бергамо, побудований там, де колись був колишній виставковий майданчик: тут ви можете знайти декілька красивих будівель минулого століття, створених найвідомішими сьогодні архітекторами.

В оточенні історичних районів центр міста є найкращим місцем для шопінгу та розваги, насолоди кавою та перерви, перш ніж вирішити, що робити серед фестивалів, культурних заходів, концертів та шоу. Бергамо - це динамічне і жваве місто навіть ввечері: приїжджайте насолодитися аперитивом, перш ніж повечеряти в одному з найкращих ресторанів, та спробуйте страву з макаронних виробів “casoncelli”, найвідомішу місцеву кухню.

9 сирів PDO, холодні нарізки, відмінні вина та традиційні рецепти: це кілька прикладів з багатої гастрономічної пропозиції Бергамо та його території. Поїдьте досліджувати їжу, культуру та природу провінції, де річки, долини, рівнини та гори створюють ідеальне тло для унікального горизонту Верхнього міста.

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення 'Adriatic Travel' використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти