Місто Піза<br>Італія
Піза

Пізанська вежа, ікона Пізи, є найвідомішим італійським пам'ятником у світі. Разом із Кафедральним собором та Баптистерієм Вежа складається з комплексу творів, які поет Габріеле Д’Аннунціо визначив як “Чудеса”, звідси і назва площі - Piazza dei Miracoli.
Звичайно, головним і найважливішим пунктом гордості міста Піза є Вежа, похила через підтоплення місцевості; в той же час вона може похвалитися особливим дизайном чудової архітектури, несучими аркадами та лоджиями, гвинтовими сходами з 294 сходинок та дзвіницею на її висотах (184 футів), з якої відвідувачі можуть дивитись на чудовий вид.

Пьяцца дей Міраколі була оголошена об’єктом Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО в 1987 році.
Однак башта не увійшла в народну свідомість, як вважають багато хто - через події з графом Уголіно про які розповів Данте у своїй "Божественній комедії". Уголіно, ув'язнений у Пізанській вежі зі своїми дітьми, вижив, пожираючи їх кінцівки; насправді це була інша вежа, яка служила в'язницею Уголіно, недалеко від Палаццо делл'Орологіо.

Пишність Вежі, що прилягає до собору Санта-Марія, виділяється з-під горизонту інших споруд на площі, виглядаючи підвішеною над зеленою хмарою (тобто трав'янистим горбком, на якому вона розміщена). Баптистерій, або місце католицького хрещення; собор, символ духовного піднесення; та старе кладовище (camposanto), місце останнього відпочинку; представляють, на думку деяких, свого роду космічний календар: народження, життя і смерть. Собор або Дуомо, а також Баптистерій, всі білого кольору, є неперевершеним прикладом пізанської романської творчості, особливо тому, що в інтер’єрі церкви є контрастні арабеські впливи.

Але нехай вас не обманює краса цього тосканського туристичного напряму. Так, Піза - це музей під відкритим небом, але це також жваве, сучасне місто, щоденні ритми якого формулюються в напруженому студентському житті. Значна частина молодого нічного життя Пізи відбувається вздовж річки Арно (відомої як Лунгарно), тоді як університетська юрба, яку можна зустріти, прогулюючись площою Чудес вдень, відвідує курси в Нормале-ді-Піза, одному з найстаріших і найбільш шанованих університетів світу. Університет стоїть на площі Пьяцца-ді-Кавалієрі, де також знаходиться Палаццо делла Карована, архітектурна робота великого Джорджо Вазарі.

Велич Стародавньої морської республіки Піза видно з її мостів, палацу і численних внутрішніх фресок, знайдених по всьому місту - не кажучи вже про чудові музейні пропозиції Пізи - від Museo dell'Opera del Duomo і Музею графічних мистецтв до Палаццо Ріале і Кальційської хати, або Цертози. Середньовічний центр Пізи межує з церквами, портиками та різноманітними місцями. Місто також є батьківщиною відомих живописців, а також важливим центром сучасного мистецтва. Наприклад, біля центрального залізничного вокзалу епічна фреска Кіта Харінга Туттомондо забарвлює одну стіну церкви Сант’Антоніо Абате, тоді як фонтан, центральний на головній площі станції, - це робота Арнальдо Помодоро.

Не тільки культура, але і сильні приморські традиції також є рідними для Пізи, тут нещодавно повернувся пляжний туризм, особливо в Маріна-ді-Піза та решта сусіднього тосканського прибережжя, що складає частину природного парку Мільяріно, Сан-Россоре та Массачукколі .

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення 'Adriatic Travel' використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти