Місто Сієна<br>Італія
Сієна

Сієна, місто мистецтва, місто культури, місто Паліо, університетське місто та місто чудової кухні - без сумніву, це чудове місто є багатогранним.
Розташована серед тосканських пагорбів, Сієна довгий час зберігала свій чудовий і неповторний вигляд, як і сьогодні: Сієна є одним з тих місць, де, здається, час зупинився в 13 столітті, в той період, коли почала розвиватись його величезна художня та архітектурна спадщина. Така спадщина надає Сієні всю її красу та славу.
Здавалося б, співробітники ЮНЕСКО також думали так, присвоївши Сієні місце всесвітньої спадщини в 1995 році, оцінивши, що це надзвичайне середньовічне місто зберігало свої характеристики та якості протягом багатьох століть.

Більш конкретно, це було визначено як «шедевр, що випливає з винахідливості та відданості способу проектування та впровадження архітектури в міську структуру».

Саена Юлія була тим, що імператор Август спочатку назвав Сієною, коли вона була заснована як римська колонія - хоча етруски заселили її задовго до римлян.

Як не дивно, але саме під час війни з Флоренцією місто пережило найкращі роки; це тому, що саме в ті роки великі художники мали можливість реалізувати важливі твори.
Подумайте про Дуччо ді Боінсеннья, Сімоне Мартіні та братів Лоренцетті, майстрів сієнської школи. Протягом цього періоду Сієну прикрашали чудові нові пам’ятки - до них належали Кафедральний собор, Палаццо Публіко та Торре (вежа) дель Мангія.
За цими новими спорудами стояла Рада дев'яти, основний судовий орган Республіки Сієна, досить плідний до середини XIV століття. Коли в 1348 році в місті почалась чума, внаслідок якої загинуло три п'ятих населення, уряд Сієни також постраждав від цього.

Коли хочеться описати Сієну, обов’язково спочатку згадують площу Пьяцца дель Кампо, головну площу міста, де проходить Паліо: галасливі бари та ресторани змушують туристів не підводити погляд в гору, щоб помилуватися фантастичними пам'ятниками, що ділять з ними один простір.
Пьяцца дель Кампо простежує трапецієподібну форму і повільно опускається від краю до центру, врешті-решт натрапляючи на Фонте Гайя, копію оригіналу Якопо делла Кверсія 15 століття.
Також перед площею стоять величезні будівлі, такі як Палаццо Санседоні та Палаццо Публіколі. Виглядаючи на площі з висоти 345 футів, знаходиться Торре-дель-Мангія, що датується 1440-ми роками; вежа дорівнює за мірою дзвіниці Дуомо. Разом ці дві будівлі ідеально символізують рівновагу між земною та божественною силою. Біля ніг Вежі стоїть каплиця Богородиці, мармурова скинія з вишуканими скульптурами, вставленими в її готичні ніші. Так, усе це лежить лише на одній площі.

І все-таки місто робить не лише Пьяцца-дель-Кампо: Сієна в цілому є послідовністю Церков - таких як Сан-Доменіко та Санта-Марія-деї-Серві - вузьких вуличок, повних магазинів та майстер-класів, що пропонують місцеві продукти та знамениті частування Сієни для смакування - включаючи кантучіні у супроводі келиха Він Санто.
Серед крихітних провулків та великої центральної площі б’ється справжнє серце Сієни - молоде, хоч і древнє місто, монументальне у всій своїй жвавості.

Сієна та Паліо

Сієнська пристрасть до Паліо перевищує будь-яке поняття простого спортивного змагання. Подія настільки міцно переплітається з життям громадян тут, що важко зрозуміти повністю тим, хто не народився в Сієні.
Сієна розділена на 17 житлових кварталів (контрад), десять з яких беруть участь у перегонах на коні, вибраному навмання. Перед Паліо відбувається історична процесія, в якій беруть участь понад 600 людей у костюмах. Паліо - це перегони (без сідла) тричі навколо площі Пьяцца-дель-Кампо (щороку, 2 липня та 16 серпня).

 

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення 'Adriatic Travel' використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти