Місто Мілан<br>Італія
Мілан

Мілан (Milano), адміністративний центр регіону Ломбардія, що дарує дивовижні емоції, - це культурне, сучасне, жваве місто з безліччю пам'яток і творів мистецтва.
Пізньоготичний собор Дуомо, з його сяючим фасадом з мармуру з кар'єру Кандолім, - це символ північно-італійської метрополії. З його вершини, стоячи біля ніг знаменитої фігурки Мадонни («Мадонніна» - Madonnina), можна насолодитися унікальною панорамою всього міста, на тлі 135 зубців-Піннаклі собору, спрямованих в небо.

У самому серці міста височіє Королівський палац (Палаццо Реалі - Palazzo Reale), колишня будівля Міланської міської ради, а сьогодні - центр, де в історичних інтер'єрах проходить безліч цікавих мистецьких виставок. Поруч з палацом стоїть сучасний Музей Двадцятого Століття (Музей Дель Новеченто - Museo del Novecento), де експонуються твори, створені в XX ст. Недалеко знаходиться ще один символ міста: Галерея Віктора-Емануїла II (Galleria Vittorio Emanuele II), критий пасаж хрестоподібного планування, де розташовані історичні ресторани, бари і модні магазини. Знаменита галерея, також, своїми мозаїчними підлогами, а також вітражами замість даху.

Для любителів музики обов'язковим пунктом програми стане площа Делла Скала, де знаходиться однойменний театр (Teatro della Scala), що вважається одним з кращих в світі. Міланські театральні традиції, тим не менше, знаходять своє втілення і на підмостках інших театрів, розкиданих по всьому цьому чудовому місту: від Театро Пікколо (Teatro del Piccolo), заснованого в 1947 році, Театру Європи (Teatro d'Europa), до Театру Арчімбольдо (Teatro degli Arcimboldi), який вважають батьківщиною кабаре.
Замок Сфорца (Кастелло Сфорцеско - Castello Sforzesco), побудований в першій половині XIV ст. для захисту міста, в наші дні перетворився на художню галерею з унікальними експонатами, в числі яких «П'єта Ронданіні» Мікеланджело. Це справжнє джерело історії і шедеврів мистецтва.
Від дворів Замку можна прогулятися до Парку Семпьоне (Parco Sempione) - пейзажного парку англійського типу площею 47 га, на території якого знаходяться історичні пам'ятники і будівлі. Один з них - Арка Миру (Арко-делла-Паче, Arco della Pace, 1807) - значна споруда в стилі неокласицизму, звернене в сторону Парижа, в честь про перемоги Наполеона, і Палац Мистецтв (Палаццо-делл'Арте, Palazzo dell ' Arte), де проходить виставка сучасного мистецтва і дизайну «Ла Триєнале» (La Triennale).
Мілан, дійсно, відомий по всьому світу як італійська столиця дизайну і моди. Тому тут протягом року проходять численні виставки, ярмарки і заходи. Не будемо забувати, що в 2015 році Мілан приймав Всесвітню виставку EXPO.

Навпроти парку розташований один з найкрасивіших районів Мілана, Брера (Brera), де кипить життя в численних ресторанах, барах, антикварних крамницях і типових магазинах.
Саме тут знаходиться Пінакотека Брера (Pinacoteca di Brera) - галерея, де зберігається одна з найбільших художніх колекцій Італії. Серед представлених тут майстрів: Рафаель, Андреа Мантенья, П'єро Делла Франческа і Караваджо.
Ще один історичний район міста і місце зустрічі молоді і представників світу мистецтва, це Навільі (Navigli). До XIX століття тут був порт, а тепер це квартал з лавками ремісників і художників.

Значимо представлений в «північній столиці» і релігійний аспект. У місті є безліч історичних церков, які мають особливу художню цінність, як, наприклад, Базиліка святого Амвросія (Базиліка ді Сант'Амброджо - Basilica di Sant'Ambrogio), одна з найдавніших церков міста, зведена в IV столітті, архетип ломбардской романської архітектури. Дуже важлива з культурної точки зору церква святої Марії Благодатної (Санта-Марія-Деллі-Граціє, chiesa di Santa Maria delle Grazie), всередині якої в період з 1495 по 1497 р. Леонардо Да Вінчі написав свою знамениту "Таємну вечерю" (Cenacolo) . Помилуватися цим шедевром можна, забронювавши заздалегідь час відвідування.
Нарешті, Базиліка святого Лаврентія (Базиліка ді Сан Лоренцо - Basilica di San Lorenzo), культова споруда епохи палеохрістіанства, розташована поблизу Тичинських воріт (Порта Тичинезе - Porta Ticinese). Прикрашена однойменними колонами римської епохи, цей храм з часом став місцем зустрічі молодих жителів Мілана і центром його нічного життя.

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення 'Adriatic Travel' використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти