Місто Флоренція<br>Італія
Флоренція

Флоренція - місто, чарівність та чудове минуле якого залишились незмінними. Принаймні, так виглядає чарівна столиця Тоскани - вона продовжує зачаровувати своїми художніми шедеврами, кольоровими мармурами та архітектурними творами.

Серцем Флоренції, що б'ється, є площа Пьяцца-дель-Дуомо, з монументальним комплексом базиліки Санта-Марія-дель-Фьоре, увінчаним величним куполом Брунеллескі; баптистрії Сан Джованні або Святого Іоанна, чудовий приклад флорентійського романського стилю; і Кампаніла Джотто або Дзвіниця, флорентійська готична архітектурна робота.

За Дуомо стоїть Museo dell’Opera di Santa Maria del Fiore, де виставлені різні роботи з собору; відвідувачі можуть помилуватися предметами, призначеними для всіх конструкцій комплексу, від Баптистрії до Дзвіниці.

Пьяцца делла Синьорія представляє історичний центр громадянського та політичного життя. Тут розміщені Лоджія деі Ланці 13 століття, фонтан Нептуна та Палаццо делла Синьорія чи Палаццо Веккіо, одна з найбільш символічних пам’яток міста. Перед Палаццо височіють статуї, включаючи копію знаменитого Давида Мікеланджело.
Поруч з площею знаходиться дивовижна галерея Уффіці, де знаходиться один з найважливіших музеїв у всьому світі, там розміщені роботи Боттічеллі, Мікеланджело, Леонардо да Вінчі та багатьох інших майстрів-художників. Видатним архітектурним елементом галереї Уффіці є коридор Вазарі, реалізований самим Джорджо Вазарі приблизно в середині ХV століття; коридор з'єднує Галерею з Палаццо Веккіо та Палаццо Пітті.

Вистилаючи шлях між площею Дуомо та площею Синьорії, незліченними архітектурними скарбами, напр. церква Орсанмікеле та Палаццо дель Барджелло XII століття (нині Національний музей) виділяються, особливо своїми скульптурами XV-XVI століть. Не пропустіть Лоджію дель Меркато Нуово XV століття, також відому як Лоджія дель Порчелліно за характерну бронзову статую кабана (вважається формою удачі); і грандіозний Палаццо Строцці, закінчений на рубежі XV століття, - всередині чудовий дворик.

Особливо вражає середньовічний квартал Санта-Кроче з переважною базилікою, також Санта-Кроче; Відомий і захоплений своїми знаменитими фресками Джотто та гробницями багатьох видатних та історичних італійців, це останнє місце відпочинку Мікеланджело, Галілео та Макіавеллі.
Не можна не згадати і надзвичайний комплекс Сан-Лоренцо, монастир Санта-Марія-Новелла, що включає церкву дорогоцінних фресок та творів мистецтва, а також музей, що включає знаменитий Зелений монастир і іспанську каплицю.

Перетинаючи дуже старий і сугестивний Понте Веккіо з його поверховими майстернями із золота, турист приїжджає до кварталу Ольтрарно, щоб зустріти сценографічну площу, що відкриває шлях до Палаццо Пітті, вражаючого, розкішного палацу, де мешкали клани Медічі та Лорена. Пітті може похвалитися дивовижним парком, чудовими садами Боболі; Сади є зразком італійського озеленення саду.
Також у районі Ольтрарно знаходиться панорамний Пьяццале Мікеланджело, улюблений туристичний притулок, який нагороджує відвідувачів чудовим видом на Флоренцію та навколишні пагорби; тоді як церква Сан-Мініато-аль-Монте є одним з найкращих виробів флорентійського романського стилю.

 

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення 'Adriatic Travel' використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти