Місто Верона<br>Італія
Верона

Місто для закоханих

На земельній ділянці, спроектованій відповідно до вигинів річки Адідже, ми знаходимо Верону, вражаюче візуально місто досконалості та одне з 55 італійських об'єктів у списку Світової спадщини ЮНЕСКО.
2000-річна історія, обнесена простором площею 77 кв. миль: це Верона, місце абсолютно гармонійної інтеграції найкращих художніх елементів з декількох різноманітних історичних епох.

Завдяки своєму географічному розташуванню воно було важливим міським центром, заснованим римлянами в І столітті до н. е. Сьогодні залишаються значні сліди його дивовижного минулого, зокрема Арена Римського театру, Арка Гаві в Порта Борсарі та археологічні розкопки в Порта Леоні.
Окуповане варварами значний період часу, місто жило своїм максимальним блиском під династією Скалігер (13-14 століття).
Існує також Верона, яка продовжувала робити свій слід і в інші періоди - від комун під час швабського правління до французького та австрійського панування, а потім італійського Різорджіменто.
Це справді місто з багатьма обличчями, історія якого також може узагальнити власну історію Італії - згадайте роботи, залишені римлянами, середньовічні вулиці та палац Ренесансу.

Комерційним центром міста є Piazza delle Erbe, де знаходився оригінальний Римський форум.
Ця площа представляє синтез кількох різних історичних моментів; це підтверджують будівлі 13 століття, серед яких виділяється Casa dei Mercanti (Будинок купців) - розписані фасади будинків Мацанті та фонтан Мадонни Верони з центральною статуєю римської епохи.
Також за часів Риму є пам’ятник, який є найбільш символічним для Верони, її Арена (І століття до н. Е.). Спочатку побудована для проведення боїв з гладіаторами, вона побачила тривалий період занедбаності, перш ніж повернутися в центр уваги з новою формою розваги, в 1913 році: після того, як у тому році відбулася прем'єра "Аїди", вона стала відома у всьому світі завдяки звуку опери, що лунали із її сцени, на додаток до проведення концертів та театральних вистав.
Давньоримський театр знаходиться через річку Адідже, зведений на похилій стороні високого і чудового пагорба. Тим часом Porta dei Borsari, древній вхід у місто, також є римським.
Романська Верона відкривається у своєму імпозантному Дуомо, а також у соборі Святого Зенона та в Кастельвеккіо, що виходить з берегів Адідже; він символізує середньовічну силу родини Скалігерів, якій приписується будівництво зубчастого мосту Скалігер. Кастельвеккіо, збудований в середині 1300-х років, був місцем проживання Кангранде делла Скала; сьогодні це Міський художній музей.

Палаци Верони розповідають про свою довгу історію багатства та могутності.

На площі Сіньорі, що знаходиться під домінуючими вежами Ламберті, портика Loggia del Consiglio кидається в очі; саме тут відбувалося політичне життя 16 століття, тоді як Палаццо ді Кансіньоріо та Палаццо дель Комуне (або делла Раджоне) були місцями військової, судової та адміністративної влади.
Поруч лежать Арки Скалігера, на однойменній площі, і деякі найбільш сугестивні види міста, включаючи проблиски монументальних гробниць лордів Верони.
Все місто Верона справді вражаюче, і те саме стосується церков. Одними з найважливіших є готична церква Св. Анастасії, церква Сан-Фермо-Маджоре (утворена двома будівлями, складеними одна на іншу), та ренесансна церква Сан-Джорджо в Браїді.

Нарешті, Верона Шекспіра та «закохані із зірками» є легендою у всьому світі і живе нескінченно довкола місць, прославлених у виставі "Ромео та Джульєтта". Проте оригінальний літературний твір був створений Луїджі да Порто, письменником з Віченци, у 1500-х роках; врешті-решт він мандрував по Європі, і досягнув Англії. Таким чином, Бард подарував місту цю безсмертну історію, якою вона є сьогодні, дозволивши Вероні прославитись як одне з найбільш захоплюваних та відвідуваних місць у світі.

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення 'Adriatic Travel' використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти