Місто Венеція<br>Італія
Венеція

Венеція та її лагуна, яку відзначають у всьому світі своєю особливою красою, були включені до списку об'єктів світової спадщини ЮНЕСКО в 1987 році.

Заснована внаслідок необхідності втечі від варварської навали в VI столітті, Венеція вже була одним з наймогутніших міст Європи приблизно в 1000 році. Починаючи з перших поселень на островах Торчелло, Ієзоло та Маламокко, місто послідовно розвивалося на понад 118 різних островах, з часом перетворившись на важливий політичний, культурний та комерційний центр. Заповіти про силу Морської республіки Венеція видно і сьогодні, включаючи її чудові площі, мости та палаци, всередині яких збереглися позачасові твори Джорджоне, Тиціана, Тінторетто, Веронезе та багатьох інших.

Найвідомішим місцем у Венеції, без сумніву, є плацца Сан-Марко або площа Сан-Марко, центр, з якої піднімається однойменна, п’ятикупольна базиліка Святого Марка. Бронзові коні, які домінують біля його головного входу, були привезені до Венеції з Константинополя після Четвертого хрестового походу 1204 р. Його інтер'єр покритий мозаїками (в основному золотом), що розповідають сцени з Біблії. Спочатку Базиліка служила каплицею для дожів Венеціанської Республіки.

Поруч із базилікою стоїть Палаццо Дукале; до цих двох будівель приєднується монументальна Порта делла Карта. Палаццо Дукале або Герцогський палац протягом кількох століть був найважливішим урядом Європи, яким керували з вишуканого та пишного залу Вищої ради. Campanile di San Marco (дзвіниця), реалізована в 1173 році, була реконструйована перед Палаццо Дукале після її обвалення в 1902 році. З невеликої лоджії або галереї на вершині дзвіниці відкривається можливість помилуватися рельєфами, що зображують підприємства та починання «Республіки Золотого Лева».

Не тільки, але мости цієї «Найспокійнішої республіки» (Серенісіма) залишають грандіозне враження, особливо Понте Ріальто та Понте деї Соспірі або Міст зітхань - як і інші місця, такі як Арсенале (Військово-морський двір, насправді найбільші у світі) з 12 століття, базиліки Санта-Марія-делла-Салюте і Санта-Марія-Глоріоза-ді-Фрарі, а також синагоги в єврейському гетто. Важливими музейними районами є Канареджо та Джудекка, які в даний час насолоджуються власними мініатюрними ренесансами з численними новими мистецькими ініціативами та інноваціями.

Венеція також відзначається своїми історичними кафе, особливо флоріанською; його експонати, галереї та музеї, такі як Ка 'Реццоніко; Gallerie dell’Accademia і, звичайно, колекція Пеггі Гуггенхайм; та його всесвітньо відомі фестивалі, тобто для кіно та Бієнале для мистецтва, музики та танців. Theatro della Fenice - це монументальний будинок міської оперної музики, в якому проходить Міжнародний фестиваль сучасної музики.

Розташована на краю закритої частини моря, лагуна часто зазнає обтяження коливань рівня води - високої води, яка періодично заливає її площі, або навіть низької води, яка може перешкоджати судноплавству через менші канали.

Іншими дуже затребуваними туристичними напрямками в лагуні є острови Мурано та Бурано, де відвідувачі можуть побачити типові ремісничі майстерні зі скла та мережива відповідно. Лідо - це відоме місце на узбережжі, і місце прославленого Венеціанського кінофестивалю, друге найкраще після Венеціанського карнавалу.

Венеція - це музей під відкритим небом, який, здається, пливе своєю лагуною. Відвідувачі можуть цілком пройти це місто пішки, якщо захочуть, перетинаючи характерний район або віа, його кампі та кампітеллі (точніше піаци та маленькі піаци) та чудові мости. Або ж можна спостерігати місто не виходячи з човна, улюблених гондол або громадського транспорту - вапоретті - усі вони можуть похвалитися ідеальною оглядовою точкою (Канал Гранде), звідки можна спостерігати за всіма фантастично красивими пейзажами, які це унікальне місто може запропонувати.

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення 'Adriatic Travel' використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти