Місто Егерсалок<br>Угорщина
Егерсалок

Угорщина справді країна тисячі сюрпризів. Можливо, у це важко повірити, але всього за дев’яносто хвилин їзди від Будапешта ви можете стати свідком природного явища в Егерсалькоку, яке трапляється лише у трьох місцях у всьому світі. Подивимось?

Долина лікувальних вод має заслужену репутацію своїм соляним пагорбом, створеним і сформованим донині лікувальними водами, що вириваються з глибин землі. У всьому світі є лише два інших місця зі схожими природними явищами: Памуккале в Туреччині та Національний парк Єллоустоун у США. Іншими словами, поки ви перебуваєте в Угорщині, було б дуже шкода пропустити цю можливість. Соляний пагорб площею 1200 квадратних метрів-створений термальною водою, що піднімається на поверхню з глибини 410 метрів з температурою 65-68 градусів Цельсія - можна побачити зблизька, прямо біля доріжки, що починається від стоянки біля Терми ностальгії. Що стосується тих, хто хоче купатися, то лікувально-оздоровчий спа-салон Saliris зустрічає їх з розпростертими обіймами. Спа-басейни мають пряму видимість на соляну гірку. Вода містить 30 різних мікроелементів, найважливішими компонентами яких є кальцій, натрій, магній та сірка. Останнє призводить до того, що регіон відчуває сильний сірчаний запах, але це не повинно вас зупиняти: краєвид та користь для здоров’я, безумовно, слугуватимуть адекватною компенсацією.

Термальна вода замість олії

Своє існування пагорб завдячує пошуковому бурінню, здійсненому в регіоні в 1961 р. Хоча буровики шукали природний газ та нафту, замість цього вони знайшли це термальне джерело. Сьогодні весна приваблює тисячі людей, які страждають на суглобові та ревматичні захворювання, - а також тих, хто любить купатися. У 2016 році Егерсалок був офіційно зареєстрований як курорт. Однак навіть після того, як ви побачили пагорб, у Долині лікувальних вод на вас чекає багато іншого. Не соромтесь досліджувати околиці, заглядати в печерні житла, висічені в риолітових туфових скелях, а також дізнатися трохи про угорські традиції. Невелике озеро, утворене дамбою у затоці Ласко, є чудовим місцем для риболовлі або піших прогулянок. Нарешті, варто спробувати деякі найкращі вина регіону, такі як Egerszólát Olaszrizling або Egri Bikavér. Якщо ви все ще хочете трохи оглянути визначні пам’ятки, вирушайте в Егер, всього за 5 кілометрів від Егерсалькока. Тут ви можете чудово прогулятися центром міста, місцем з великим архітектурним та культурним значенням.

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення 'Adriatic Travel' використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти