Місто Цюрих<br>Швейцарія
Цюрих

Космополітичне місто біля води поєднує творче міське життя з природою у всій красі. Цюріх вирує від денних і нічних розваг своїми незліченними подіями, різноманітними музеями, власним фестивалем їжі та найрізноманітнішим нічним життям Швейцарії. А якщо ви відпочиваєте та розслабляєтесь, ви можете бути в швейцарських горах менш ніж за годину.

Чому Цюріх?

Цюріх - центр економічного життя та освіти Швейцарії. Розташоване в самому центрі Європи, місто пропонує всі сучасні зручності космополітичного мегаполісу, не жертвуючи своєю природною стороною. Цюріх роками входить до числа найкращих міст світу за якістю життя. Це місто-бутик, яке пропонує все, хоча і в невеликому та вишуканому форматі.

Творчість та інновації

Цюріх є авангардизмом: тут був дім не лише для Дада, але й місце, де виникла сумка Фрейтаг та всесвітньо відомий шрифт Helvetica. Дослідники шанованого Швейцарського федерального технологічного інституту (ETH) та такі компанії, як Google та Disney Research, виробляють різні наукові продукти. Творчості також вдосталь завдяки одному з найбільших університетів Європи, присвяченому мистецтву - Цюріхському університету мистецтв (ZHdK) - тоді як установи, такі як Цюріхський будинок, Haus Konstruktiv та Museum für Gestaltung, гарантують, що все це не впаде у забуття.

Культурне різноманіття

Цюріх вже був процвітаючим торговим центром у ранньому середньовіччі. Реформація 1519 року дала економіці такий поштовх, що місто швидко стало фінансовим центром Швейцарії. Це залишилося незмінним і донині, і тому ви знайдете Швейцарський національний банк у Цюріху разом із всесвітньо відомою вулицею Банхофштрассе, однією з найрозкішніших торгових смуг навколо.

Розкішні відкриття

Жителі Цюріха не просто їдять мюслі Бірхер та “Züri Gschnätzlets” (нарізану яловичину). Вони справжні космополіти і люблять вишукані делікатеси з усього світу. Вони роблять все можливе, щоб негайно прийняти тенденції - з творчістю та захопленням. І це приносить їм нагороди: Цюріх має одну з найбільших у Європі кількість ресторанів із зірками Мішлена на одного жителя. Міські паби у місті, фестивалі вуличної їжі та спливаючі ресторани на порожніх заводах також користуються великою популярністю. Всі кулінарні пропозиції міста - і багато іншого, крім цього - можна взяти до речі на щорічному фестивалі FOOD ZURICH.

Zürich Card - Ваш проїзний квиток на місто

Завдяки картці Цюріх міські дослідники можуть насолодитися Цюріхом у всьому його різноманітті та заощадити час та гроші.
Картка Цюріха пропонує наступне протягом 24 або 72 годин:

  • Необмежена подорож 2-го класу на трамваї, автобусі, поїзді, човні та канатній дорозі у місті Цюріх та околиці
  • Короткі прогулянки на човні та круїз по річці Ліммат
  • Безкоштовний або обмежений вхід в 41 музей
  • Знижка 50% на пішохідний тур по старому місту Цюріха
  • І ще багато різного

Взимку

Взимку в Цюріху та його околицях відбувається багато чого. Любителі спорту займаються катанням на санях, лижах, снігоступах або бігових лижах в засніженій зимовій країні чудес. Інші, хто прагне трохи спокою та тиші, відвідають хамам чи спа-центр, тоді як гурмани насолоджуються фондю або гарячим шоколадом.

Літо

Влітку Цюріх буяє: це час, коли друзі, колеги по роботі та сім'ї зустрічаються на набережних Цюріхського озера, у їхніх околицях, на гарних садових терасах або на одному з понад 40 "Баді" - так ласкаво жителі Цюріха називають пляж біля води.

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення 'Adriatic Travel' використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти