Місто Люцерн<br>Швейцарія
Люцерн

Люцерн, шлюз до центральної Швейцарії, розташований на озері Люцерн, розміщений у вражаючій гірській панорамі. Завдяки своїм визначним пам’яткам, привабливій торговій пропозиції, прекрасній обстановці на березі озера та сусіднім екскурсійним горам Ріджі, Пілатус і Стансерхорн, місто є місцем для багатьох туристичних груп та людей, які подорожують центральною Швейцарією.

Покритий фронтонними картинами, критий середньовічний Капличний міст є центральним елементом міського пейзажу Люцерна і вважається одним із найстаріших критих дерев'яних мостів у Європі. Ще однією визначною пам'яткою міста є Музегмауер, стіна, яка, за винятком лише однієї з його веж, збереглася у своєму первісному, добре укріпленому стані.

Історичні будинки, прикрашені фресками, вишикуються на мальовничих міських площах, як і на площі «Вайнмаркт» у старому місті без автомобілів. Люцерн - місто міських площ і церков. Церква єзуїтів 17 століття вважається першою сакральною спорудою бароко в Швейцарії, а вежі-близнюки Хофкірхе є невід'ємною частиною міського пейзажу. Фігура вмираючого лева, висіченого з лиця скелі на згадку про героїчну смерть швейцарських охоронців, загиблих під час нападу на Тюїльрі в 1792 році, є одним з найвідоміших пам'ятників Швейцарії. А з панорамою Бурбакі довжиною 112 метрів Люцерн має одну з небагатьох підтримуваних у світі велетенських круглих картин.

Традиція та сучасність легко стоять поруч у Люцерні, оскільки місто також заслужило собі репутацію завдяки інноваційному дизайну. Футуристичний центр культури та конференцій (KKL), розроблений провідним французьким архітектором Жаном Нувелем, є однією з архітектурних визначних пам'яток міста. Люцерн це місто-фестиваль та місце проведення різноманітних культурних заходів протягом року.

Люцерн є ідеальною відправною точкою для багатьох екскурсій до визначних місць центральної Швейцарії. Подорож однією з регіональних гір Люцерна, Пілатом або Рігі - королевою гір - є обов’язковою умовою. Але екскурсії на Стансерхорн, Бюргеншток або круїз на пароплаві по озеру Люцерн з його численними вигинами , безумовно, не менш гідні. «Вишнева дорога» веде з Люцерна через ландшафт дерев та полів.

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення 'Adriatic Travel' використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти