Місто Берн<br>Швейцарія
Берн

Не багатьом містам вдалося зберегти свої історичні особливості так само успішно, як Берну, столиці Швейцарії. Старе місто Берн входить до списку Світової спадщини ЮНЕСКО, і завдяки своїм 6-кілометровим пасажам - місцеві жителі називають їх "Лаубен" - може похвалитися однією з найдовших захищених від поганої погоди торгових набережних у Європі.

Середньовічне повітря цього міста з численними фонтанами, фасадами з піщанику, вузькими вуличками та історичними вежами є унікальним. З піднесеного Рожевого саду над Ведмежим парком та платформи 101-метрової вежі собору відкривається найкращий вид на старе місто навколо річки Ааре. Колишні окопи та бастіони круто падають до річки. Бутіки і бари старого міста, деякі з яких розташовані у склепінчастих підвалах, і невеличкі вуличні кафе закликають як місцевих жителів, так і багато туристів. Хоча у Берні дуже хороша мережа громадського транспорту, найкраще оглянути центр міста пішки.

У центрі Поля Клі, який знаходиться на околиці міста, знаходиться найповніша колекція робіт художника Пола Клі. Будинок Альберта Ейнштейна свідчить про перебування генія-фізика у Берні на початку 20 століття і в ідеалі може поєднуватися з відвідуванням музею Ейнштейна. Завдяки Історичному музею, Художньому музею, Швейцарському альпійському музею та Музею зв'язку Берн пропонує дуже різноманітний спектр виставок.

Берн - місце проживання уряду Швейцарії. Будинки парламенту (Бундесхаус) підносяться над містом лише в декількох кроках від залізничного вокзалу. Двері до палат парламенту більшу частину часу відчинені для відвідувачів, і якщо вам пощастить, ви можете навіть зіткнутися з депутатом парламенту на вулицях міста.

Влітку річка Ааре надає можливість для ідеального купання; дуже добрі, досвідчені плавці дозволяють собі плавати по чистому Ааре, насолоджуючись видом на палати парламенту. Ботанічні сади також розташовані вздовж річки, а також зоопарк Далхольцлі та старий район Матте. Берн та ведмеді, геральдичний звір міста, нероздільні. Відвідування Ведмежого парку - місця проживання сім’ї ведмедів - обов’язкове заняття.

На площах центру міста кольорові щотижневі ринки представляють свої вироби. Ринок цибулі (Zibelemärit), який проходить у четвертий понеділок листопада, особливо вартий відвідування: відвідувачі традиційного ринку, присвяченого цибулі, починають заповнювати місто з перших годин.

Берн, розташований у самому серці Швейцарії, є воротами до Альп. До столиці легко дістатися на машині або по повітрю через аеропорт Берн-Бельп та автобусні сполучення з центром міста. Відвідувачі, які вважають за краще подорожувати поїздом, можуть скористатися розгалуженою залізничною мережею з прямим сполученням з великими європейськими містами. Центральне розташування Берна робить його ідеальною базою для екскурсій по всій Швейцарії.

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення 'Adriatic Travel' використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти