Місто Саранда<br>Албанія
Саранда

Саранда - одне з найчарівніших міст Албанської Рив'єри, і протягом літніх місяців здається, що половина Тирани переїжджає сюди, щоб насолодитися жвавим пляжем і жвавим нічним життям вздовж набережної.

Те, що колись було сонним рибальським селом, зараз процвітає містом, і хоча Саранда за останні два десятиліття втратила значну частину свого чару, вона зберегла значну частину своєї харизми. Міські пляжі не є нічим особливим, частиною пляжу Плайка, що проходить повз невеликий порт, але Саранда є чудовою базою для вивчення таких пляжів, як Пулебардхат, Паскират, пляжі Манастірі, тощо...

Назва міста походить від Айі Саранди, раннього монастиря, присвяченого 40 святим; залишки його бомбардувань (включаючи деякі збережені фрески) все ще височіють на пагорбі над містом. Але також невеликий замок Лекурсі, з якого відкривається вражаючий вид та хороший ресторан або монастир Святого Георгія, дуже добре збережений та відновлений. Місто називалось Порто Едда протягом 1940-х років під час Другої світової війни, на честь дочки Муссоліні. Саранда добре пов’язана крейсерами з усього світу та Корфу (грецьке місто перед Сарандою). Влітку,  завдяки клімату, їжі та своїй красі, сюди в основному приїжджають туристи з країн Північної та Східної Європи.

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення 'Adriatic Travel' використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти