Місто Осло<br>Норвегія
Осло

В якості одного з найбільш швидко зростаючих міст в Європі в цьому десятилітті, Осло гуде енергією нових районів і передових продуктів харчування, моди та сцен мистецтва. Захоплюючі визначні пам'ятки, такі як Оперний театр, музей Аструпа Фернлі та штрих-код, змінюють обличчя міста, а Осло зберігає свою освіжаючу близькість до природи, з якою може порівнятися лише кілька столиць.

Розташований між Ослофіордом та лісистими пагорбами, Осло був визнаний Зеленою столицею Європи 2019 року за свою відданість справі збереження природних територій та зменшення забруднення.

Компактний центр міста легко та безпечно дослідити пішки чи на велосипеді, а ефективна система громадського транспорту робить все місто доступним без автомобіля. Осло також перебуває в процесі сертифікації як Сталого напряму, печатки схвалення, що надається напрямкам, які систематично працюють над зменшенням негативного впливу туризму.

Ресторанна сцена Осло різноманітна і постійно змінюється завдяки новим, інноваційним кухням - багато з них мають свіжий підхід до норвезьких інгредієнтів та традицій харчування. Таке ставлення призвело до міжнародної похвали, а також є центральним для знаменитих міських культур коктейлів та кави.

Столиця Норвегії, починаючи з 1814 року, Осло є домом для багатьох найпрестижніших культурних установ країни. Першокласні оперні, балетні та театральні вистави презентуються протягом року, а любителі мистецтва можуть побачити відомі роботи в Національному музеї та музеї Мунка та переглянути численні галереї міста.

Жива музика є важливою частиною ідентичності міста, і щороку в клубах та аренах Осло проводяться тисячі концертів, що демонструють таланти всіх - від місцевих колективів до міжнародних суперзірок. Великі фестивалі на відкритому повітрі збирають натовп влітку, також щорічно проводяться фестивалі для всіх жанрів, починаючи від камерної музики і закінчуючи важким металом.

Необмежені можливості для розваги

Осло - сучасне та різноманітне місто, і кожен його район пропонує щось особливе. До всіх них можна дістатися пішки, на громадському транспорті або на велосипеді. Осло - чудове місто для їзди на велосипеді, з невеликими відстанями між головними центрами та визначними пам'ятками.

Що стосується покупок, столиця Норвегії пропонує багато для того, щоб задовольнити зацікавленого покупця всім, від найсвіжіших міжнародних тенденцій до сучасного норвезького дизайну та місцевих ремесел.

Основними торговими районами в Осло є центр міста навколо воріт Карла Йоханса, Богстадвейен та Хегдехаугсвейен у Майорштуені, Фрогнер з Бигдей Алле та Грюнерлокка.

8 нових причин відвідати Осло

Хочете побачити Крик з видом? Знаковий, новий музей Мунка відкривається цього року. Але це не єдина причина, чому як любителям мистецтва, так і іншим варто відвідати Осло - тепер ви також можете покататися на лижах навіть улітку та оглянути одну з найяскравіших бібліотек світу.

2020 рік - рік для червоних килимів, вечірніх суконь та шампанського - принаймні в Осло. Оскільки кілька проектів, що тривають, нарешті готуються відкрити свої двері для громадськості, навряд чи ви зможете вибрати більш захоплюючий час для відвідування столиці Норвегії. 

 • Новий музей Мунка
  Едвард Мунк - один із найвизначніших художників у світі, а новий, знаковий музей Мунка в центрі міста пропонує вражаючий, захоплюючий та сучасний мистецький досвід.
 • Публічна бібліотека Осло Дейхман Бьорвіка
  Сучасна будівля призначена для того, щоб стати безкоштовною спільною зоною для розміщення бесід, дискусій, обміну та навчання - і, звичайно, читання.
 • Катання на лижах у приміщенні на SNØ
  Ви приїхали влітку, але все ж хочете покататися на лижах? Тепер це можливо! За 20 хвилин їзди на поїзді від центру міста Осло, крита лижна арена SNØ має альпійські схили як для експертів, так і для початківців, ландшафтний парк та бігові доріжки для всіх рівнів.
 • Культурний пункт призначення - Рамме
  Рамме - це нове культурне місце на південь від Осло. Раніше це майно належало Едварду Мунку, який намалював тут деякі з своїх найвідоміших робіт.
 • Кліматичний будинок у ботанічному саду
  Дізнайтеся про все, що стосується клімату, у новому будинку клімату в ботанічних садах Осло.
 • Новий диригент Ослоської філармонії
  Незважаючи на те, що йому було лише 23 роки, надії на нового головного диригента Осло Філармонії Клауса Мекеля великі.
 • Рожевий замок
  Це мистецька інсталяція Вебйорна Санда про окупацію Норвегії Німеччиною в 1940 році.
 • Новий Національний музей
  Тут колекції Національної галереї, Музею сучасного мистецтва та Норвезького музею декоративного мистецтва та дизайну нарешті будуть зібрані під одним дахом.

Якщо ви хочете виїхати з міста, цього року в країні з’являються нові чудеса. Ось лише два місця, які слід відвідати.

 • Міст сходів Ворінгсфоссен у Хардангері
  У регіоні Хардангерфьорд новий східний пішохідний місток довжиною 42 метри з 99 сходами готовий надати вам вражаючий вид на водоспад Форінгсфоссен - зверху!
 • Музей Hurtigruten у Вестеролені
  У Стокмаркнесі у Вестеролені (поблизу Лофотена) музейний корабель "Hurtigruten MS Finnmarken" буде оточений новою будівлею музею зі скла та сталі.

Їжа та напої в Осло

Їжа в Осло настільки свіжа, наскільки вона буває. Тут ви можете насолодитися рибою та іншими морепродуктами безпосередньо в гавані або вибрати їдальні, де кухарі вирощують інгредієнти на місці, або в зелених міських точках, таких як Вулканський бджолиний сад, Бибонден або Лосетер. В останньому шеф-кухар "Maeemo" Есбен Холмбое Банг збирає пелюстки троянд, які опиняться в меню його ресторану, який у 2019 році був нагороджений трьома зірками Мішлен.

Холмбо Банг каже, що "в Осло зараз так багато прогресу, і коли ви поєднуєте це з близькістю до моря і природи, це ідеальне місце для управління рестораном". У "Maaemo" вони використовують лише норвезькі інгредієнти, а оскільки лимони не вирощують у Норвегії, мурахи є захоплюючою заміною, оскільки вони також додають кислоту. "Наша концепція полягає в тому, що ми хочемо, щоб клієнти відчули Норвегію", - пояснює Холмбо Банг. Також "Maaemo" було визнано одним із найкращих у світі закладів харчування, визнаних The World’s 50 Best Restaurants Awards.

Є також більш бюджетні варіанти, оскільки нещодавно талановиті кухарі відкрили більше стриманих закладів - де вони також часто тусуються самі.

Осло - це також місто світової кухні з високими амбіціями, як тайський "Plah", італійський "Baltazar", японський "Alex Sushi" та "Omakase" Алекса Кабіао, французький орієнтований "À l’aise", і місце пінтхосів "TXOTX".

Соціальне харчування та такі поняття, як кіоски зі спільними столами, можна знайти в "Mathallen" та у фіорді у "Vippa". Також в Осло зростає культура закладів харчування на колесах. І чому б не поєднати їжу та покупки на таких ринках, як "Mat & mer", "Maschmanns", "Mathallen", "Fiskeriet" та "Fisketorget", або чому б не відправитися в безліч нових незалежних кафе та пекарень?

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення 'Adriatic Travel' використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти