Місто Неаполь<br>Італія
Неаполь

Неаполітанська провінція - це чарівне місце, де кольори, аромати, культура та історія переплітаються в чарівному поєднанні знань, радості та веселощів.
Місцевість вимальовується горою. Везувій виходить на дивовижну затоку, краса якої послужила рушієм натхнення для багатьох художників.
Привабливість ландшафту, мальовничі острови, що розсікають блакитні води Середземномор'я, наче коштовності, енергія полум’яного та життєрадісного народу відкриває двері до тієї радості життя, яка пронизує кожен сантиметр цієї землі, чиї популярні пісні та смачні рецепти ніколи не зникають.
Безліч місць для відвідування збудить будь-який тип туриста: від любителів мистецтва та історії до любителів природи та моря, від етногастрономії до древніх традицій.
Два місця висвітлюють і визначають затоку: затока Сорренто на південь та чудова область Флегрейські подані на півночі. У центрі цієї дуги лежить Неаполь із величним Везувієм безпосередньо за ним.
Місця Помпеї та Геркуланум мають велику археологічну цінність і відомі у всьому світі своєю вражаючою кількістю руїн. Вся територія перетинається знахідками давнього минулого, особливо тими, що бачили присутність римських імператорів, які першими визнали красу цієї місцевості.
Не кажучи вже про природний шедевр, створений протягом тисячоліть виверженнями вулканів та потоками лави, які намалювали такий унікальний ландшафт: це нагадування про силу та велич Матері-Природи, проти якої людина може зробити дуже мало.
Нарешті, у морі, настільки блакитному, що воно поєднується з небом, три острови - Капрі, Іскья, Прочіда та кілька острівців - кожен з яких має унікальну ідентичність та історію. У Неаполітанській провінції туристи можуть взяти справді багатогранний відпочинок, який залишить здивування, чому вони так довго чекали!

Що подивитись?

Неаполь - справжня скарбниця мистецтва та історії, незмивних знаків минулих господарів, кожен з яких сприяв будівництву цього міста. Зокрема, його центр охоплює настільки багату спадщину, що його було визнано об’єктом Світової спадщини ЮНЕСКО.
2500 років історії свідчать про палаци, церкви, пам'ятники та картинні галереї, серед яких наполетяни продовжують своє повсякденне життя своєю торговою маркою бадьорістю та креативністю.
Чотири замки височіють над містом. Різні, але добре інтегровані архітектурні лінії Кастель-Нуово, інакше відомі як Maschio Angioino, викликають подвійну роль палацу та фортеці, яку ця будівля відігравала під час панування сімей Анжу та Арагон. Тріумфальна арка, створена на замовлення короля Арагона Альфонсо I і спроектована П'єтро де Мартіно та Франческо Лаураною, рідкісна тим, що має досить сувору красу. На невеликому острові, пов’язаному мостом з материком, знаходиться монументальний замок Кастелло делл’Ово, нині виставковий та конгрес-центр, з якого відкривається приголомшливий вид на всю затоку.
Розташований на Вомеро лежить Кастель Сант'Ельмо, звідки відкривається вид на вулицю, відому під назвою Спакканаполі, яка розділяє місто на дві частини. Нарешті, Кастель Капуано, спочатку побудований як фортеця, але згодом відремонтований та перетворений на резиденцію аристократів. Поруч Порта Капуана, окреслена мармуровою аркою, є головним входом до старого міста.

Церков у цьому місті незліченна кількість. Собор (Cathedral) - зведений на вже існуючих будівлях - з часом зазнав кардинальних модифікацій, щоб відновити пошкодження, спричинені землетрусами, особливо зовні. У 1800 році Енріко Альвіно зупинив свій вибір на видимому в даний час вертикальному розвитку, який має фасади з шпилями, нішами та шпилями, побудованими навколо того, що пережило землетрус. В інтер’єрі, заснованому на християнському плані хреста та трьох довгих нефах, розділених двома рядами колон, розміщена знаменита Капела дель Тесоро ді Сан-Дженнаро (Королівська каплиця скарбів святого Януарія). Ще одне місце, пов’язане з покровителем Неаполя, - це катакомби Сан-Дженнаро з їх фресками, мозаїками та іншими цінними творами мистецтва.
Поєднання архітектурних шарів, реалізованих з часом, окреслює масивну базиліку Сан-Лоренцо-Маджоре, побудовану на греко-римських рештках, тепер відреставровану та відкриту для відвідування через внутрішню обитель.
Уздовж Спакканаполі гості можуть відвідати церкву Гесо Нуово з її унікальним фасадом (отриманим із палацу 15 століття), а також мармуровими прикрасами та картинами всередині. Монастир Санта-К'яра - з його простими лініями, характерними для францисканських церков - зберігає, крім королівських гробниць, Chiostro delle Clarisse, з рідкісними прикрасами, повністю виконаними з різнокольорової майоліки, що зображає кольори землі. Величною, ніби це був собор і наповнений мистецтвом, є церква Сан-Доменіко-Маджоре, ще один цікавий приклад своєрідної художньої спадщини міста Неаполя.
Каплиця Сансеверо пов’язана з багатогранністю особистості Раймондо ді Сангро; Церква зазвичай називається П'єтателла ("Маленька П'єта") і є яскравим прикладом злиття архітектури та мистецтва. Знаменитим є Крісто Велато (Завуальований Христос) Джузеппе Саммартіно, який вражає око надзвичайною майстерністю, що застосовується для ліплення мармурової плащаниці над тілом Христа.

Художні колекції знатних сімей, таких як Фарнезе та Борджія, а також численні знахідки з Помпеї, Геркулануму та інших районів складають знахідки, що знаходяться зараз у найбільшому музеї античного мистецтва на півдні Італії: Національному археологічному музеї, розміщеному в Палаццо дельї Студі.
В Палаццо Реале ді Каподімонте, оточеному великим парком, розміщений музей Каподімонте та Національні галереї, неймовірна колекція шедеврів Тиціана, Рафаеля, Корреджо, Масаччо, Мантеньї, Караваджо та неаполітанських майстрів. Вражає обстановка в Королівських апартаментах, наприклад, знаменита порцелянова вітальня, шедевр Королівського виробництва Каподімонте, продукція якої частково експонується у Порцеляновій галереї. Це єдиний музей, який збалансує класичні твори з сучасними
Museo Civico Gaetano Filangieri, окрім великої колекції скульптур та картин, містить величезний спектр європейської та азіатської зброї, безцінну нумізматичну колекцію та безліч цінних порцелянових виробів від найважливіших італійських та європейських фабрик.

Ймовірно, найвизначнішою неаполітанською площею є Площа Плебісцито, на якій розміщена велична колонада, спроектована Джоаккіно Муратом, перед якою знаходиться чудовий Королівський палац, спроектований Доменіко Фонтаною. У палаці знаходиться Національна бібліотека Вітторіо Емануеле III, найбільша в південній Італії, яка має старовинні та безцінні предмети. Театр Сан-Карло лежить за палацом; храм музики та балету, тут виступали відомі артисти калібру Джоаккіно Россіні та Гаетано Доніцетті.

Галерея Умберто I знаходиться прямо перед входом у театр із мармуровою підлогою, оздобленою в тонкій геометрії. Уздовж однієї з головних вулиць, Віа Толедо, розташовані так звані Квартьєрі Спаньолі; побудований у 1500 році доном Педро да Толедо як армійська казарма, Іспанський квартал тепер є районом з найаутентичнішим неаполітанським духом. Атмосферу, яка пронизує територію, можна відчути також у всій провінції, де давня містика поєднується з незрівнянною красою навколишнього середовища.

В зоні, що оточує гору Везувій, Помпеї та Ерколано, «міста, що воскресли», є об’єктами всесвітньої спадщини ЮНЕСКО завдяки неймовірній цінності руїн та їх чудовому стану збереженості. Відвідування стародавнього Форуму означає відвідування Каса-дель-Фауно, монументальної споруди з кімнатами, присвяченими кільком заходам; Sacrario dei Lari Pubblici, одна з найцікавіших споруд Помпеї, ймовірно, присвячена богам, які, як кажуть, захищали місто; і Casa dei Vettii, інтер'єр прикрашений дорогоцінними картинами.

Проїжджаючи на південь, відвідувач потрапляє на прекрасний півострів Сорренто, світ кольорів, який варіюється від синього моря до зеленого, усіяного золотом лимонних дерев. У цьому чудовому ландшафті занурений Сорренто: він складається з історії, природи та смаків, це материк-аналог королеви цих вод Капрі та трьох її Фаральоні (морських стосів), які охороняють "її величність" та її численні морські печери - серед яких знаменитий Блакитний грот (Grotta Azzurra).

Що відвідати?

Захват в провінції Неаполь завжди гарантований! Найскладнішим є вибір, що робити. Настільки багато можливостей, що у відвідувача буде спокуса спробувати їх усі.
Вода, сонце та природа дають незліченні можливості для водних видів спорту як над водою, так і під водою. 
Увечері, коли небо стає кобальтовим блакитним, застеленим зірками, які висвітлюють бари, ресторани, піцерії, клуби та дискотеки залишаються відкритими до пізніх годин безтурботної розваги.

Для любителів покупок серед нас вибирайте з широкого вибору творінь ручної роботи та забавних неаполітанських сувенірів. На вулицях центру, майстернях, магазинах та бутиках, де можна купити майже все, що завгодно - від теракотових статуй Сан-Грегоріо-Армено (де під час Різдва творчість досягає вершини) до таких модних виробів, як шкіряні аксесуари, краватки, взуття, золото та ексклюзивні парасольки ручної роботи.

Неаполь, благословенний сонцем, приховує підземне місто, копане спочатку греками, а згодом римлянами, які побудували масивний акведук, що використовувався до 17 століття. 

Неподалік від міста, в Торре-дель-Греко, можна придбати коштовності, виготовлені з місцевого дорогоцінного червоного коралу. Геркуланум і Помпеї надають широкий спектр сувенірів, що повторюють археологічні знахідки та предмети, у скелі лави. Нарешті, у Сорренто є традиція цінних, тонко інкрустованих дерев’яних виробів.

Якщо ви шукаєте релаксації та оздоровлення, численні курорти по всій провінції, всі спеціалізуються на терапевтичних та лікувальних пакетах, які підходять кожному.

Вулканічна природа району - це світ, який неодмінно варто дослідити. Везувій з його масивним кратером, затверділою лавою - це видовище, яке не можна пропустити. Сюрреалістична атмосфера, чарівність далекого минулого, дика природа, оточена дивовижним морем, є фундаментальними компонентами Регіонального парку Флегрейські поля, одного з найбільш захоплюючих місць у всій Неаполітанській затоці.

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення 'Adriatic Travel' використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти