Місто Дермі<br>Албанія
Дермі

Дермі - село в Албанії, округа Вльора. Це частина муніципалітету Хімаре.

Село розташоване за 42 кілометри на південь від міста Вльора та приблизно на такій же відстані на північ від міста Саранда на півдні.

Село побудоване на схилі Цераунських гір на висоті приблизно 200 метрів.

Він включає три райони: Gjilek, Kondraq (також відомий як Калам) та сам Дермі. Гори спускаються на південний захід до Іонічного узбережжя, а Корфу - на південь. Поруч знаходиться село Паласе.

Останнім часом у прибережній зоні спостерігається бум на будівництво приміщень для розміщення, таких як дерев'яні вілли. Крім того, албанська молодь вважає це місцем нічного життя.

Він має нову велику набережну біля моря, і всі об'єкти мають вихід до дикої природи.

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення 'Adriatic Travel' використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти