Місто Керкіра (Корфу)<br>Греція
Керкіра (Корфу)

З плином часу острів міг змінитися, але ми все ще можемо відчути дух далекого славного минулого. Його багата багатокультурна спадщина, історичні пам’ятки, приголомшливий природний ландшафт, кришталево чисте море та чудова погода цілий рік пояснюють, чому Корфу - одне з найбільш космополітичних середземноморських напрямків, що зачаровує відвідувачів.

Корфу (грецькою - Керкіра), на відміну від решти Греції, ніколи не потрапляв під османський гніт. Завдяки послідовним пануванням венеціанців, французів та британців протягом століть острів насамперед став частиною західного, а не левантійського світу. Їхня культура мала сильний вплив у місті: саме тут були засновані перший грецький університет (Іонічна академія), перший філармонічний оркестр та перша школа образотворчих мистецтв.

Нехай Корфу зачарує вас своїми багатими історичними пам’ятками,
багатокультурною спадщиною та приголомшливим природним ландшафтом.

У прекрасно збереженому Старому місті Корфу, об’єкті світової спадщини ЮНЕСКО, Ренесанс, Бароко та Класика стали успішно застосовуватися до місцевих мистецьких традицій. Палаци, фортеці, суворі громадські будівлі венеціанського правління унікально поєднуються в крихітних провулках та невеликих відособлених площах. Прогулюючись комплексом вузьких брукованих вулиць зі сходами та склепінчастими проходами, так звана "кантунія", ви відчуєте, ніби подорожували до Генуї чи Неаполя.

Відкрийте для себе найкрасивіші місця в місті Корфу

 • Спіанада, найбільша площа Балкан, є центром міста, прикрашеним чудовими творами французької архітектури XIX століття. Тут ви можете подивитися ігри в крикет або відвідати музичні концерти, що організовуються протягом року.
 • Лістон, торгова марка міста, де аристократи звикли насолоджуватися вечірніми набережними. Характерні аркади утворюють найромантичніший фон для вітальної чашки кави в одному із затишних кафе міста.
 • Передмістя: Мандукі, Гаріца та Сарокос.

Найважливіші визначні пам'ятки міста красномовно свідчать про його багату історію

 • Вражаюча Стара фортеця 15 століття, а також Нова фортеця.
 • Палац Святого Михайла та Георгія в північній частині Спіанади, побудований під час британської окупації.
 • Значна кількість церков. Найбільш вражаючим є міський собор, церква Святого Спиридона, покровителя острова, мощі якого зберігаються тут. Надзвичайно висока дзвіниця церкви, безумовно, нагадує нам про церкву Сан-Джорджо-де-Греці у Венеції. Щороку проводяться чотири процесії, під час яких тіло святого Спиридона розносять вулицями міста (у Вербну та Великодню неділю, 11 квітня та першу неділю листопада). Всі філармонічні оркестри міста супроводжують ходи, створюючи дивовижне вражаюче видовище.

Завітайте до захоплюючих музеїв міста

 • Музей азіатського мистецтва: Будучи єдиним у своєму роді, він був заснований у 1927 році після пожертви 10 500 предметів Грегоріосом Маносом. До 1974 року це був музей мистецтв Китаю та Японії, але потім він збагатився іншими приватними колекціями і розміщений у палаці Святого Михайла та Георгія.
 • Археологічний музей: Тут ви можете помилуватися важливими знахідками з храму Артеміди та розкопками зі стародавнього міста Корфу.
 • Візантійський музей: Він розміщений у церкві Діви Марії Антивунтіотиси та містить цікаву колекцію ікон та церковних речей з 15 по 19 століття.
 • Музей банкнот демонструє колекцію грецьких монетних карток з 1822 року до наших днів.
 • Музей Діонісія Соломоса: Національний поет Греції залишив Закінф і переїхав на Корфу, важливий інтелектуальний центр Іонічних островів у ті роки. Соломос жив у самоізольованому стані, і Корфу запропонував йому ідеальне середовище для роботи над поезією. Сьогодні в його будинку працює музей, присвячений його честі.

Ці п’ять місць, розташованих навколо міста Корфу, раніше були улюблене серед аристократів

 • Палац Мон Репос був побудований британським комісаром Адамсом як подарунок дружині Корфіота. Це невеликий, але красивий палац з колоніальними елементами, який сьогодні функціонує як музей. У цьому розкішному житлі принц Філіп, герцог Единбурзький і чоловік Елізабет Другий, народився в 1921 році. Парк навколо палацу ідеально підходить для тривалих романтичних прогулянок.
 • Каноні (мається на увазі канон) пропонує з кругової тераси дивовижний вид на острів Понтіконісі (мається на увазі Мишиний острів), одне з найбільш фотографуваних місць Корфу! Згідно з легендою, цей скелястий острівець був кораблем Феяків, який перетворили на камінь.
 • Палеополіс (в маєтку Моно Репос) стоїть там, де знаходилася Агора стародавнього міста Корфу. Помилуйтеся залишками кількох споруджених там громадських будівель разом із святилищами, майстернями та резиденціями.
 • Ахілліон - це казковий палац, побудований серед кипарисів та мирт імператрицею Єлизаветою Австрійською, яка бажала втекти від австрійського двору. Елізабет по-справжньому полюбила острів, і вона присвятила цей палац Ахіллесу, виховуючи віру, що він представляє саму душу і справедливість Греції.

Острів, на якому Улісс зустрів принцесу Наусику в одній з найвідоміших сцен Гомера в Одісеї, є магічним місцем протягом усього року: барвисті музичні події, кулінарні застілля, релігійні фестивалі, карнавальні свята - відомі своїм глибоким венеціанським впливом - і найрадісніша Пасха в Греція формує вишукану мозаїку досвіду. Едвард Лір яскраво описує магію Корфу: «Все, що подібне до пишноти оливкових гаїв та апельсинових садів, блакитності неба, фіалки гори, що піднімається з моря у павино-крилових тонах і висипається рядами срібного снігу, навряд чи можна уявити...».

І не виїжджайте, перш ніж відвідати сусідні острови Паксі та Антипаксі!

 

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення 'Adriatic Travel' використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти