Місто Едеса<br>Греція
Едеса

Довгожданий шанс розслабитися та підзарядитися - це те, що приваблює людей в Едесі. Відомий як "місто води", Едеса знаходиться поблизу великого міста Салоніки, в центральній Македонії. Це місто на півночі Греції та столиця району Пелла.

Погода в Едесі також буде диктувати, коли ви відвідуватимете, найтеплішими місяцями будуть червень, липень та серпень. Найхолодніший місяць - січень, а листопад - найвологіший місяць.

Ви не будете пробиватися через полчища людей

Можливо, те, що приваблює стільки відвідувачів Едеси, це те, що на місто в регіоні Македонії поки що не впливає масовий туризм - для тих, хто хоче уникнути людних, більш комерціалізованих районів.

Якщо ви любите вечірки, ви виявите, що в Едесі немає найжвавіших вечірок та нічного життя, але навколо є багато барів, які можуть бути досить зайнятими. Ви завжди можете уточнити у місцевих жителів ідеї, де можна провести вечірки. Наприклад, Noiz та The Jam - це декілька назв які спливають на думку. Вони пропонують хорошу, жваву музику.

Едеса розташована на крутому плато, вона вперше була відома під слов’янською назвою Воден, що також означає «місто води». Деякі водяні млини були відновлені, а також є прісноводний акваріум.

Музей води під відкритим небом відкрився на початку 2000 року і допомагає місцевим жителям та відвідувачам зрозуміти історію водної енергетики. В одному з борошномельних заводів є також акваріум з рибками з озера Агра-Ніс, єдиного в Греції акваріума з прісноводними рибами.

Люди, які знають і люблять Едесу, кажуть, що всі потоки, які ви знайдете по всьому місту, схожі на те, що ви знаходите в Амстердамі. В Едесі османський міст через одну з річок є залишками сліду присутності Осману в місті. Насправді дуже мало залишків з довгої і барвистої історії Едеси, що все ще видно сьогодні. Однак є дві колони висотою близько 60 футів, які стоять на міській цитаделі.

Дивовижні, вражаючі водоспади

Зачаровує те, що століття тому в Едесі не було водоспадів, окрім озера. Озеро розлилось, і це призвело до утворення багатьох річок та водоспадів. Велика кількість води використовувалася для виробництва млинів, перетворюючи Едесу в промисловий центр.

Неподалік від Едеси знаходиться озеро Агра - штучно створене в 50-х роках і яке переросло в територію з екологічним інтересом. Озеро є домом для багатьох видів птахів, а фактична територія відома своїми сільськогосподарськими ландшафтами, де вирощують яблука та вишні.

Сьогодні це 70-метровий водоспад Каронос, який є головною визначною пам'яткою. Щоб покращити враження від огляду водоспаду, міська рада встановила красиві ліхтарі з лавками та доріжками.

Люди, які знають водоспади, скажуть вам, що найкращий час для відвідування їх - це рано вранці, коли сонце ловить падіння, утворюючи безліч кольорів і візерунків з каскадною водою.

На східній стороні міста у Водоспадному парку є багато міні-водоспадів, рослин, пішохідних мостів, а також бетонних басейнів, і ви знайдете сходи, що ведуть до водоспаду Каранос і Діплос. Існує також низка оглядових точок, які дозволяють вам піднятись і наблизитися до водоспаду та відчути громовий рев.

Дорога до Салонік

Те, що можна побачити в Едесі, зачаровує, особливо коли ви оглянете трохи далі. Відстань від Салонік всього за 87 км - це бонус, оскільки Салоніки з аеропортом так багато можуть запропонувати туристам.

Є кілька поїздів, які відправляються до Салонік щодня, а також автобуси, що відправляються щогодини. Якщо ви їдете на поїзді, є конкретна поїздка на поїзді, який їде уздовж берега озера Вегорітіда, яке є особливо мальовничим. Лише набережна сама по собі забезпечує приголомшливі розваги, коли ви можете пройти 5 км уздовж набережної.

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення 'Adriatic Travel' використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти