Місто Пієрія<br>Греція
Пієрія

Є щонайменше 16 причин, які роблять 16 пляжів Пієрії неперевершеними.
Довжина морського узбережжя, рясний золотистий пісок, якість води, неповторне поєднання берегової лінії та гірських масивів, зміни ландшафту, легкий доступ до дороги та залізниці, засоби для малих суден, чергування тихого та космополітичного життя, різноманітність флори і фауни, готельна інфраструктура, різноманітність кухні та розваг, багатство доступних спортивних розваг, незліченні місця, що представляють культурний та екологічний інтерес, добре організовані торгові заклади та коло містечок, розташованих уздовж узбережжя.

Довжина морського фронту

16 організованих пляжів, кожен зі своїм власним характером, послідовно простягаються на відстань 70 кілометрів, що дозволяє вам, відвідувач, насолоджуватися всіма перевагами з різних, але сусідніх місць, забезпечуючи при цьому широкий вибір можливостей.

Пісок

Узбережжя Пієрії складається з широких ділянок пляжів із рясним золотистим піском.

Море

Пляжі Пієрії мають кришталево чисте, блакитне море, мілководдя і безпечні для будь-якого віку.

Поєднання гір і моря

Насолоджуючись пляжем та морем, ви також маєте можливість відвідати довколишні прохолодні села та тінисті місця гірських хребтів Пієрія, які простягаються уздовж узбережжя та проходять мальовничими маршрутами через гори.

Чергування ландшафтів

Поруч з морем соснових лісів та копи чергуються з великими пляжами та ізольованими затоками, що дозволяє вибрати ландшафт, який ви хочете.

Легкий доступ

Три паралельні дороги, а також автобусні та залізничні лінії роблять транспорт легко доступним.

Споруди для малих суден

Організовані гавані ідеально підходять для малих суден.

Тихе і космополітичне життя, що чергується

16 послідовних пляжів ідеально підходять для будь-якого типу відпочинку - від тихої сімейної перерви до напруженого нічного життя.

Різноманітність флори та фауни

У Пієрії є все: від чайок та інших морських птахів на узбережжі до рідкісних видів у водно-болотних угіддях.

Перевірена інфраструктура готелів

Ви також можете вибрати між усіма типами помешкань - готельними комплексами, гостьовими будинками, орендованими кімнатами, бунгало та організованими кемпінгами.

Різноманітна кухня

Уздовж узбережжя Пієрії працюють традиційні таверни, затишні ресторани та велика кількість закусочних, що забезпечують усіма видами їжі.

Спектр розваг

Відвідавши Пієрію, ви можете вибрати між екскурсіями, прогулянками, культурним життям, нічними прогулянками та багатьма іншими видами розваг.

Різноманітні спортивні заходи

Плавання, віндсерфінг, підводні велосипеди, вітрильний спорт, дайвінг та майже всі види спорту, які зазвичай зустрічаються на туристичних курортах, є уздовж узбережжя Пієрії.

Культурний інтерес

Дуже близько до курортів уздовж узбережжя організовуються всесвітньо відомі культурні заходи. Є археологічні розкопки світового значення, тоді як можна побачити традиційні села з важливими прикладами візантійської та поствізантійської архітектури.

Екологічний інтерес

Під час подорожі вздовж 70-кілометрової узбережжя трапляються великі заболочені території та райони, що мають екологічне значення. Вони залишать у вас незабутні враження.

Широкі можливості для покупок

Покупки прикрашають свята. Широкий асортимент магазинів можна знайти уздовж узбережжя на смак та кишеню кожного відвідувача.

Ряд сіл

Узбережжя усіяне цікавими селами - від недавніх рибальських сіл до невеликих історичних містечок та монастирів, історія яких сягає Середньовіччя.

Готелі
категорія готелю:   

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення 'Adriatic Travel' використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти