Місто Женева<br>Швейцарія
Женева

Те, що ми любимо в Женеві це міську природу. Прогулянка вздовж озера, прогулянка на човні, а потім кафе на терасі у Старому місті. Ріка Рона перетинає місто, вітаючи будівлю кришталево чистою водою. Ласкаво просимо до Женеви!

Символом «найменшого мегаполісу у світі» є «Jet d’eau» - фонтан із струменем води висотою 140 метрів на периферії Женевського озера. Більшість великих готелів та багато ресторанів розташовані на правому березі озера. Старе місто, серце Женеви з торгово-діловим кварталом, тримається над лівим берегом. Тут переважає собор Святого Петра, проте фактичним центром старого міста є Площа Бур-де-Фур, яка є найстарішою площею міста. Причал, набережні на березі озера, незліченна кількість парків, жваві бічні вулички у старому місті та елегантні магазини запрошують гостей прогулятися. Однією з найбільш доглянутих вулиць є Велика Рю, де народився Жан-Жак Руссо. «Муети», різновид водного таксі, дозволяють здійснювати переправи з одного берега на інший, тоді як більші судна запрошують відвідувачів на круїзи по Женевському озеру.

Женева - це найбільш міжнародне місто Швейцарії, оскільки там знаходиться європейське місце розташування ООН. Навіть Міжнародний Червоний Хрест направляє свої гуманітарні кампанії звідси. Окрім міста конгресу, Женева також є центром культури та історії, ярмарків та виставок. «Horloge Fleuri», великий квітковий годинник в «Jardin Anglais» (Англійський сад), є всесвітньо відомим символом женевської годинникової індустрії.

У культурному плані це місто на найзахіднішому краю Швейцарії має що запропонувати. Міжнародні артисти виступають у Великому театрі та Женевському оперному театрі. Також у місті присутній надзвичайно різноманітний діапазоні музеїв, таких як “Musée international de l'horlogerie”, музей годинників з колекцією ювелірних та музичних годинників та Міжнародний музей Червоного Хреста та Червоного Півмісяця, який надає уявлення про роботу цих гуманітарних організацій, запрошуючи гостей міста відвідати їх.

Цікавим місцем екскурсії є Мон-Салев, який розташований у сусідній Франції. Канатна дорога піднімає відвідувачів на висоту 1100 метрів менш ніж за п’ять хвилин, створюючи чудові краєвиди над містом Женева, Женевським озером, ланцюгом Альп, Юру та Монбланом. Женева лежить ідилічно між альпійськими вершинами та виноградниками біля найбільшого озера Західної Європи.

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення 'Adriatic Travel' використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти