Місто Інтерлакен<br>Швейцарія
Інтерлакен

Інтерлакен лежить в Бернському Оберланді на алювіальній рівнині між озерами Тун і Бріенц. Місце відпочинку, яким керують три могутні гори, Айгер, Менх та Юнгфрау, є відправною точкою для численних заходів.

На початку XIX століття Інтерлакен в Бернському Оберланді вже прославився вражаючими гірськими пейзажами. Цими горами подорожували такі відомі сучасники, як Йоганн Вольфганг фон Гете та Фелікс Мендельсон. Успіх Інтерлакена як туристичного напрямку був ще більше посилений завершенням будівництва Бернської залізниці Оберланд в 1890 році та залізниці Юнгфрау в 1912 році.

Як місце відпочинку та місця для з'їздів міжнародного значення, Інтерлакен є ідеальною відправною точкою для незліченних екскурсій. Понад 45 гірських залізниць, канатних доріг, крісельних і гірськолижних підйомників ведуть до 200 кілометрів трас та густої мережі пішохідних маршрутів. Екскурсійні кораблі, включаючи історичні пароплави, курсують водами озер Тун і Бріенц.

Взимку

Взимку відвідувачі можуть скористатися центральним розташуванням Інтерлакену та пов'язаною з цим можливістю щодня вибирати улюблений серед гірськолижних регіонів Юнгфрау (Мюррен / Шильтхорн, Кляйн Шейдегг / Меннліхен та Перший) або сімейно-орієнтованого гірськолижного регіону Бітенберг або Аксальп-Бріенц. Понад 45 гірських залізниць, повітряних канатних доріг, крісельних та гірськолижних підйомників ведуть спортсменів на 200 кілометрів трас.

В околицях також добре обладнані траси для лижників та бігових лиж. А ще понад 220 кілометрів зимових пішохідних доріжок в Інтерлакен, Беатенберг, Аксальп-Брієнц, Габкерн, Вілдерсвіль та регіон Юнгфрау. Гості, які зупиняються у курортному регіоні Інтерлакен, можуть скористатися щоденним трансфером на лижному автобусі, який з'єднує Інтерлакен із гірськолижним регіоном Мюррен / Шильтхорн, Кляйн Шейдегг / Меннліхен і Ферст.

Літо

Поїзди до регіону Юнгфрау в напрямку Гріндельвальда та Лаутербруннена з підключенням до залізниць до Мюррена та звідти до Шильтхорна, а також через Кляйн Шайдегг до Юнгфрауйоха відправляються від залізничної станції Інтерлакен Ост. Флот кораблів, включаючи один історичний пароплав на кожному озері, круїзує по озерах Тун і Бріенц. Інтерлакен розташований на панорамному маршруті «Золотий перевал» з Монтре на Женевському озері.

Лише за десять кілометрів від Інтерлакена, на сонячному схилі, що виходить на південь, лежить Бетенберг-Нідерхорн, рай для парапланів. Для туристів існує розгалужена мережа туристичних маршрутів. Також Нідерхорн забезпечує середовище існування козелів, серни та бабаків.

Wellness

У вашій стихії: випробуйте магічні сили між горами та долинами.

Незаймане природне оточення, кришталево чисті води та засніжені вершини створюють відчуття доброго самопочуття. Романтичні схованки обіцяють неперевершену релаксацію.

Деякі готелі зачаровують вас, як тільки ви їх бачите. Навколо Інтерлакену можна знайти унікальні схованки, які обіцяють розслаблюючу обстановку. Розкішний будинок на човні як спа-центр із видом на засніжені гори та гарячі горщики на пристані - лише два приклади унікальних коштовностей, що пропонуються. Куди б ви не поїхали, видно силу води: темно-сині води озера Тун, чарівні бірюзові води озера Брінц та оглушливі водоспади Гіссбах. Вони так само вражають і взимку. Для особливо чудового досвіду загляньте не далі, ніж у Бріенц, де під навісом неба подають сирне фондю.

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення 'Adriatic Travel' використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти