Місто Кольмар<br>Франція
Кольмар

Кольмар - чарівне місто, прозване «сільським містом» через невелику кількість жителів. Він розташований у стратегічному районі, недалеко від німецького та швейцарського кордонів, між містами Страсбург та Мюлуз в Ельзасі. Вас спокушатимуть типові райони цього міста з його традиційними ельзаськими кольоровими будинками та численними історичними пам'ятниками. Недарма його часто кваліфікують як «найбільш ельзаське місто в Ельзасі». Більше того, місто має багату культурну, історичну та архітектурну спадщину, яку можна відкрити всього лиш кілька днів на рік.

СТАРЕ МІСТО

Ця велика пішохідна зона є серцем місцевого життя: музеї, історичні та релігійні пам'ятники, ресторани, кафе, магазини... Насолоджуйтесь прогулянкою по його брукованих вуличках з фахверковими будинками та внутрішніми дворами, що приховують красиві сюрпризи.

Під час прогулянки ви, безсумнівно, натрапите на Maison Pfister, прекрасний приклад архітектурного відродження, один із символів старого Кольмара. Погляньте на його фрески та подвійний дерев'яний закритий балкон.

Вирушайте до Koifhus, найвидатнішої громадської пам’ятки міста. Ця історична будівля, яку також називали «старою митницею», колись була адміністративно-господарським штабом міста. Побудована у 1480 році, вона спочатку виконувала дві головні ролі: адміністративні служби та суд нагорі, а також митні служби та склад внизу. Роль будівлі з часом сильно змінилася. Сьогодні тут проводяться публічні заходи. Насолоджуйтесь її прикрашеними вітражами, балюстрадою з пісковику та сходами в стилі ренесансу.

Колегіальна церква Сен-Мартен була в основному побудована протягом 14 століття. Ви будете вражені її вражаючою готичною архітектурою. Вона побудована на залишках ще більш старої базиліки. Її унікальна вежа в стилі ренесансу увінчана дзвіницею-цибулиною, яка надає будівлі характерну форму. Ця церква була побудована з жовтого пісковику, завдяки чому вона має приголомшливі кольори на світанку та в сутінках. Насправді сонячне світло зустрічається з портальними скульптурами, створюючи тіні та золотисте сяйво на будівлі.

Інший релігійний пам'ятник, який слід побачити, - це Домініканська церква. Розташована на площі Домініканців, ця масивна церква є прекрасною спадщиною типової архітектури орденів Мендіканту. Вона була побудована наприкінці 13 століття і належала на той час домініканцям Кольмара. Ви відчуєте величність, коли увійдете в цю імпозантну будівлю і побачите високі аркади. Її величезну дерев'яну склепінчасту стелю освітлюють гарні вітражі XIV століття. Тут зберігається невідворотний шедевр ельзаського живописця та гравера Мартіна Шонгауера “Мадонна в Рожевому саду”, зроблена у 1473 р. Сьогодні вона стала місцем поклоніння та розміщує тимчасові експонати.

Поруч із церквою ви можете побачити “Maison des Têtes”. Цей величний та дуже оригінальний будинок був побудований у 1609 році. На його фасаді виліплено понад 100 кривих масок у стилі пізнього німецького Відродження. Сьогодні це шикарний готель та ресторан.

Престижний і всесвітньо відомий музей Унтерлінден є одним з найбільш відвідуваних у Франції. Він розміщений у колишньому домініканському кувенті, а його монастир був побудований у 13 столітті. У ньому є багата колекція картин і скульптур від середньовіччя до епохи Відродження, в ній знаходиться знаменитий вівтар Іссенгейма, шедевр німецького художника Грюневальда. Ви також знайдете сучасні роботи великих художників 20 століття, таких як Пікассо чи Моне.

ВИНОГРОДНИКИ ПОБЛИЗУ КОЛЬМАРА

Якщо ви відвідаєте Кольмар, прозваний «столицею ельзаських вин», вам слід зустрітися з місцевими виноробями, щоб ознайомитися з їх винами та процесом виноробства. Власне, Кольмар розташований у самому серці Ельзаської винної дороги, однієї з найстаріших та найпривабливіших Винних доріг у Франції. Відомий у всьому світі, він сприяє знаменитості ельзаських вин. Це туристичний маршрут, який включає типові села, виноградники та винні погреби. Дорога простягається на понад 170 кілометрів від Танна, південних воріт виноградника, до Марленгейма на півночі (поблизу Страсбурга). Він збирає близько 300 винзаводів та близько п'ятдесяти найменувань Grands Crus. 

Протягом року поруч із маршрутом проводяться багато культурних, винних та гастрономічних заходів. Наприклад, SlowUp відбувається кожного літа. Це 30-кілометровий тур недалеко від Винного маршруту, який у цей особливий день закритий для моторизованих перевезень. Це чудова можливість оригінально відкрити для себе регіон та його пейзажі. Щороку на винограднику Ельзасу проходить марафон.

Виноградник регіону має виняткові ґрунти та погоду для вирощування винограду. Близько п'ятдесяти найменувань Grands Crus розташовані в Ельзасі. Вони виготовляються виключно з «благородних» сортів винограду у регіоні, серед яких можна назвати рислінг, визнаний одним з найкращих сортів білого винограду у світі, або Gewuztraminer, найвідоміший сорт Ельзасу. Ці сорти винограду народжують високоякісні білі вина. Ельзас - це також регіон кремантів, ігристі білі вина. Crémants d’Alsace AOC представляє чверть ельзаського виробництва вина.

МАЛЕНЬКА ВЕНЕЦІЯ (PETITE VENISE)

Цей мальовничий район недалеко від вулиці Тюрен, де тече річка Лаух, є одним з найромантичніших і найприємніших місць у місті. Назва цього району походить від наявності типових ельзаських будинків по обидва боки річки. Є багато подорожей на човні по річці, які дозволяють насолоджуватися спокоєм і тишею та милуватись відображення кольорових будинків у воді. Цей район розташований біля пункту перетину між мостом Таннер (Pont des Tanneurs) та мостом Сен-П'єр (Pont Saint-Pierre), звідки відкривається чудовий вид на річку. Ви пройдете через причал Рибної торгівлі (Quai de la Poissonnerie), де рибалки продавали рибу в 16 столітті.

Ви також отримаєте можливість побачити великий критий ринок у районі Маленька Венеція. Цей ринок працює з вівторка по суботу і збирає близько двадцяти продавців, які пропонують різноманітні свіжі якісні продукти. Там ви знайдете все необхідне: м’ясну випічку, хлібобулочні, сироварні, рибні магазини, квіткові магазини... Побудована в 1865 році, будівля зроблена із залізної цегли, чавуну та сталевого каркасу, що символізує перехід у індустріальну епоху.

 

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення 'Adriatic Travel' використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти