Місто Етрета<br>Франція
Етрета

Природа вирізала незвичні форми з білих скель в Етреті, і в результаті це мальовниче місце привернуло багатьох художників-імпресіоністів, які прагнули зафіксувати скелі на полотні. Гарне приморське містечко Етрета є також місцем для популярної французької дитячої книги Моріса Леблана про Арсена Люпина, джентльмена-грабіжника. Ще дві причини відвідати Етрета - це його фантастичне 18-лункове поле для гольфу на одній скелі та сади на іншій, з яких відкривається приголомшливий вид на скелі та місто.

Виступи та скельні утворення затьмарюють всіх в Етреті завдяки їхній винятковій природній красі та тому, що відомі імпресіоністи писали їх так незабутньо. Ерозія створила надзвичайні арки в крейді по обидва боки міста. Існує також дивовижна голкоподібна структура, відома по-французьки як Егюй. Прогулянка скелями на захід від Етрети приведе вас на 18-лункове поле для гольфу з захоплюючим видом на Егюль, тоді як прогулянка на схід приведе вас до саду Етрети, прекрасного саду в азіатському стилі звідки відкривається приголомшливий вид на Етрету та його затоку через арку Аваль, яку знаменито увічнили Клод Моне і Ежен Буден. Спускайтеся назад до набережної, коли сонце заходить, і ви також зможете побачити скелі Етрети, як чарівно спалахують.

Однак в Етреті є не тільки обриви скель та гальковий пляж. Невелике містечко з мальовничими краєвидами гарних ресторанів та магазинів, а також чудовий дерев'яний критий ринок та вілла XIX століття Le Clos Lupin які теж варто відвідати.

Не пропустіть

  • Скелі та скельні утворення: Відвідайте Етрету, і незабаром ви познайомитеся з іменами надзвичайних скельних утворень, вирізаних з крейди та кременю по обидва боки міста, таких як Авальська скеля та арка, Амонтська скеля, Кортін, Маннепорт, Рок Вод'є та Егюй де Белваль. Деякі вважають, що скеля та арка Авалу нагадують голову слона, що занурює хобот у хвилі. Інші вважають, як великий нормандський автор Гі де Мопассан, що корабель з усіма розгорнутими вітрилами може пройти через колосальну арку Маннепорте.
  • Jardins d’Etretat: Цей приголомшливий сад, створений ландшафтним архітектором Александром Гривком, розташований на вершині скелі на схід від Етрети і є прекрасним сучасним доповненням до міста. У 1905 році мадам Тебо, відома актриса початку ХХ століття і близька подруга Клода Моне, побудувала будинок і заснувала тут невеликий авангардний сад. Цей самий сад зараз є домом для неймовірних кам’яних скульптур та бездоганно скульптурних чагарників, звідки відкривається вид на чудові скелі Етрети та море, що робить його ідеальною зупинкою для любителів імпресіонізму та сучасного мистецтва.
  • Старий критий ринок: На ринковій площі в Етреті переважає вишуканий ринковий критий ринок, повний чарівних магазинів. Дошки на будівлі згадують зв’язки британського та американського воєнного часу з містом, зокрема, ту, яка описує британську лікарню, створену в Етреті під час Першої світової війни, та згадує 550 британських солдатів, які там загинули.
  • Кло Арсен Люпин: Навіть якщо ви не знайомі із забавним, улюбленим джентльменом-грабіжником Арсеном Люпеном та його спільником Гроньяром, створеними французьким автором Морісом Лебланком, дуже цікаво дізнатись про них у Le Clos Lupin, чудова вілла 19-ого століття колись належала Лебланку і бере участь у вашому власному детективі.
  • Пам'ятник Nungesser et Coli: Цей голкоподібний пам'ятник за церквою Нотр-Дам де ла Гард у 1963 році згадує двох французьких авіаційних героїв Першої світової війни, які в 1927 році зробили спробу першого польоту через Атлантику. Літак Нюнгсера і Колі, Уазо Блана, востаннє бачили тут, над скелями в Етреті.
  • Поле для гольфу Etretat: Це поле для гольфу варто оцінити за своє неймовірне розташування на скелях на захід від міста і створює незабутній досвід гри в гольф. Британські шанувальники Етрети були головними у його заснуванні на початку 20 століття; насправді першим президентом був виконт Бернард Форбс, 8-й граф Гранара і ліберальний політик. Поле було розроблено в 1908 році за допомогою Арно Массі, виняткового французького гравця в гольф, який викладав гольф в Етреті і увійшов в історію гольфу як перший не британець, який виграв Відкритий чемпіонат (British Open).

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення 'Adriatic Travel' використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти