Місто Гельсінкі<br>Фінляндія
Гельсінкі

Гельсінкі, стійка столиця Фінляндії, - це жваве приморське місто з красивими островами та чудовими зеленими міськими районами. Гельсінкі виступає у своєму дивовижному унікальному ритмі завдяки динамічній їжі, дизайну, архітектурі та сауні! - сцени. Гельсінкі та її північна культура створені місцевими жителями.

Гельсінкі - найбільше місто Фінляндії, а в столичному районі проживає 1,4 мільйона людей. Коли ви дивитесь на карту, Гельсінкі знаходиться в самому північному куточку Європи, але до нього легко дістатись швидкими рейсами зі Сходу на Захід. Немає рейсу? Нема проблем. До Гельсінкі можна дістатися через Балтійське море. Насправді море є одним із найбільш характерних елементів міста. Гельсінський архіпелаг складається з понад 300 заворожуючих островів.

Ритм Гельсінкі спокійний, і місто є легкодоступним, буквально. Система громадського транспорту є однією з найкращих у світі - завдяки прекрасній лінії метро, - а також скрізь легко ходити та їздити на велосипеді.

Окрім Гельсінкі, столичний регіон складається з центру інших цікавих міст та визначних пам'яток, які варто відвідати. Сюди входять сусідні міста Еспоо і Вантаа, історичне місто Порвоо, район Ярвенпя-Туусула, який славиться своєю мистецькою спадщиною, а також селянські села на захід від Гельсінкі. Є 6 національних парків менш ніж за 2 години їзди від Гельсінкі та безліч інших природних пам’яток, які потрібно відвідати.

Виїжджайте в ліс, насолоджуйтесь концертом, прямуйте на фестиваль, насолоджуйтесь північною вечерею або спробуйте одну з тих знакових громадських саун - все тут.

Пам'ятки

Нещодавно відремонтований Олімпійський стадіон у Гельсінкі є жвавий та фантастично функціоналістичним. Красивий для спостереження як зсередини, так і зовні, стадіон складається з міцного бетону, кривих ліній, гарно доглянутих газонів, інноваційних матеріалів та багатофункціональних приміщень.

Oodi - нова центральна бібліотека Гельсінкі та живе місце зустрічі у центрі міста на площі Кансалайсторі. Oodi - це місце для проведення заходів, будинок читання та різноманітний міський досвід. Вона забезпечить своїх користувачів знаннями, новими навичками та історіями, а також стане легким місцем доступу для навчання, занурення в історію, роботи та відпочинку. Oodi - це бібліотека нової ери, живе та функціональне місце зустрічей, відкрите для всіх.

Нова виставкова програма музеїв Amos Rex розповсюдиться від найновішого, часто експериментального, сучасного мистецтва до модернізму 20 століття та античних культур. Amos Rex прагне представити захоплююче та амбіційне мистецтво освіжаюче та пишно. Також виставлена постійно діюча експозиція з колекцією мистецтв Сиґурда Фростеруса, яка постімпресіоністична. Amos Rex - це місце зустрічі мистецтва та міської культури, що складається з нових підземних виставкових площ, старої будівлі Ласіпалаці ("скляний палац") 1936 року та кінотеатру "Біо Рекс", а також яскравого форуму подій на площі Ласіпалаці. Мета нового музею - створити унікальний досвід та дивовижні зустрічі.

Кафедральний собор Карла Людвіга Енгеля, що піднімається на північній стороні Сенатської площі, є сценою національних та академічних святкових служб та однією з найпопулярніших туристичних визначних пам'яток. Церква є частиною центру імперії Гельсінкі та визначною пам'яткою для тих, хто прибуває морем. Він став символом усієї Гельсінкі. Раніше церква Святого Миколая та Великий собор, нинішня головна церква Гельсінкської єпархії була добудована в 1852 році. Скульптури дванадцяти апостолів охороняють місто з даху церкви. Виставки в Крипті (Кірккокату, 18), влітку також сувенірний Кафедральний магазин.

Сенатська площа та її околиці становлять унікальний і згуртований приклад неокласичної архітектури. На площі переважають чотири будівлі, спроектовані Карлом Людвігом Енгелем (1778-1840): Гельсінський собор, Урядовий палац, головний корпус Гельсінського університету та Національна бібліотека Фінляндії. Посеред Сенатської площі стоїть статуя Олександра II (1894). Гельсінський собор - це, мабуть, найвідоміша та фотографована будівля Фінляндії. Найстарішою кам'яною будівлею в Гельсінкі є Будинок Седерхольм, розташований на південно-східному куті площі. Сьогодні в будівлі розміщений міський музей Гельсінкі. Парк Еспланада та Ринкова площа розташовані лише за квартал. На Сенатській площі також проходить звукова інсталяція під назвою Звук Сенатської площі. Це сучасна версія європейського глокеншпілелю, і її можна почути щодня о 17:49, коли вона подорожує від однієї будівлі до іншої. Композиція триває 5 хвилин 18 секунд, її складають Харрі Війтанен та Йіркі Алакуіала.

Старий ринковий зал у Гельсінкі обслуговує своїх клієнтів з 1889 року. Купці продають всілякі сири, рибу, молюски, овочі, фрукти та тістечка до спецій, кави та чаю. Вони також більш ніж раді допомогти у виконанні будь-яких спеціальних замовлень. Тут ви також можете знайти найменший магазин вин та напоїв Alko, а також кафе та ресторани.

У зоопарку Гельсінкі живе понад 150 видів тварин і майже 1000 видів рослин, які демонструють різноманітність природи. Зоопарк Гельсінкі - один з небагатьох зоопарків, розташованих на острові. Зоопарк був створений в 1889 році, що робить його одним з найстаріших зоопарків у світі. Зоопарк Гельсінкі також бере участь у роботі з охорони середовищ існування в оригінальних будинках різних видів. Знак носорога доставить вас до тварин, які належать до спільної програми захисту зоопарків. На острові ви також знайдете сувенірний магазин, кафе та ресторани.

Пішохідні маршрути в Гельсінкі

Гельсінкі - місто мрії для прогулянок: легко дихати, завжди є щось нове та цікаве неподалік, а відстань невелика. Представлені тут пішохідні маршрути розкривають унікальні мікрорайони міста, місця, улюблені місцевими жителями, а також багато збережених таємниць. Найкраще, серед суєти столиці країни - ви ніколи не знаходитесь далеко від моря.

  • Дизайн можна знайти всюди в Гельсінкі. Хороший дизайн можна побачити в повсякденному житті, він належить кожному і покращує спосіб нашого життя. Гельсінкі навіть призначено Містом дизайну ЮНЕСКО, і це єдине місто у світі, де призначено головного директора з дизайну. Відкрийте для себе класичні творіння найвідоміших фінських дизайнерів та інтригуючі концепції майбутніх дизайнерів. Ви навіть можете дослідити місцевість, взявши участь у Прогулянці дизайну.
  • Töölönlahti - це місце, де можна відчути контрасти Гельсінкі, де захоплююча міська атмосфера співіснує з тишею та спокоєм. Прямо в самому центрі міста ви знайдете зелений оазис природної краси та чудових вражень. Поруч із затокою можна послухати звуки як пісень птахів, так і опери.
  • Найприємніше в Гельсінкі - це, мабуть, море. Близькість води можна відчути скрізь, оскільки вона оточує місто з трьох сторін. Гельсінкі має 130 кілометрів берегової лінії та 300 островів на архіпелазі. Багато островів - це рекреаційні зони, до яких можна дістатися на поромі з материка.
  • Торікорттеліт (квартал Торі) - це нове старе місто Гельсінкі, центр Імперії, який був повністю відремонтований та знову відкритий. Влітку вузькі вулички та дворики заповнені терасами. Назва району Круунунгака походить від “загонів корони”, які колись знаходились там. Катаджанокка, в свою чергу, є районом, повним архітектури модерну, де можна помилуватися декоративними деталями будівель, натхненними природою, включаючи захоплюючу різноманітність їх вікон.
  • Калліо - колишній робочий район, який зараз є модним районом для художників та студентів. Калліо є найбільш густонаселеним міським районом Фінляндії, а на його вулицях багато кафе, ресторанів, барів та бутиків на вулиці. Калліо справжній, чесний і приземлений.
  • Район Вальліла на північ від центру міста традиційно був житловим кварталом для робітничих класів. Валліла отримала свою назву від шведського «Vallgård», посилаючись на той факт, що колись вона пасла землю; місцеві жителі платили невелику плату за те, щоб туди приводити своїх корів. Тут була також «кімната покарань» (сьогодні в'язниця Сорняйнен), шкіряні майстерні, а пізніше навіть коледж ветеринарної медицини. У наші дні в районі багато маленьких квартир, в яких мешкають студенти, художники та інші творчі люди. Також у Вальліла є безліч ресторанів, де подають страви з усього світу!

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення 'Adriatic Travel' використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти