Місто Лапландія<br>Фінляндія
Лапландія

Найбільш північна частина Фінляндії, Лапландія, - це магічна арктична область, повна контрастів. Насправді контрасти є ключовим фактором привабливості Лапландії, де цілодобове сонячне світло влітку замінює темні зимові дні, наповнені Північним сяйвом.

Кожен сезон у фінській Лапландії неповторно відрізняється один від одного. Жителі регіону кажуть, що в Лапландії насправді 8 сезонів, а не 4. У зимовий час Лапландія наближає до реальності мрії тих, хто вірить у зимову країну чудес. Весна приносить світло, яке слідує за довгим сезоном "каамос" ("арктична ніч" по-фінськи). Протягом весни засніжені пагорби та водоспади пропонують захоплюючі враження для всіх любителів зими на свіжому повітрі - від лижників до прогулянок на снігоступах.

Літо в Лапландії - сезон, як жоден інший - тут нескінченні білі ночі та спокійна арктична природа, скільки сягає очо. Літнє сяйво супроводжується величним сезоном осені, коли Лапландія набуває справді знакових кольорів «руська». Це найкращий сезон для походу в один із багатьох національних парків Лапландії. Це медитація та усвідомленість, все огорнуте в одній з найбільш унікальних та захоплюючих дух пейзажів. І не забувайте про найкраще і найчистіше повітря та воду, які може запропонувати наша планета.

Після того, як ви зробили зарядку на природі, Лапландія також пропонує інші цікаві місця для відвідування. Зустріньте Діда Мороза в Рованіємі, спробуйте один (або два!) з Чудових ресторанів Лапландії, відвідайте оленів чи ферму хаскі, вирушайте на вигадливий фестиваль або йдіть шукати золото.

Все це та багато іншого - фінська Лапландія.

Пригода в прихованому селі Ельфів

Це нещодавно відкрите село пропонує магічну подорож у світ ельфів у мальовничій місцевості в селищі Кенгас, лише за 8 км від центру Леві. Тут місцеві традиції та культура переживаються через ігрові історії в різних видах діяльності.  Під час цієї екскурсії Ельф у жовтій сукні проведе вас на прогулянку лісом та поділиться своїми казками та історіями про природу та життя ельфів. В районі є їдальня.

Замерзлі водоспади Національного парку Короума

Короума - це 30-кілометрова долина розломів на півдні Лапландії. Ландшафт району надзвичайно міцний та грандіозний. Кілька крутих потоків замерзають взимку, утворюючи величезні крижані утворення, звідки відкриваються фантастичні краєвиди та показ кольорів. Ми здійснимо поїздку до каньйону Короуома на машині, звідки рухаємось пішки або на снігоступах залежно від умов. Закуски будуть запропоновані під час поїздки на відкритому вогні. Коруома - чудове місце для створення знімків природи протягом усього року.

Відвідайте справжню місцеву ферму оленів

Відвідайте місцеву оленячу ферму, де ви познайомитесь з молодими господарями, які знайомлять вас із місцевим життям оленярів. Олені напівдомашні, і кожна тварина належить пастуху. У Північній Лапландії розведення оленів досі є основним джерелом доходу для багатьох. Ви можете побачити і нагодувати тварин, слухаючи неймовірні історії про них. Ці заходи пропонують чудові можливості для фотографування та відчуття справжнього життя в пустелі. На відкритому вогні пропонують теплі напої.

Національний парк Паллас-Іллястунтурі - Відвідувальний центр Палластунтурі

Ласкаво просимо до Відвідувального центру Палластунтурі! Центр для відвідувачів є природною відправною точкою для одноденних поїздок та інших заходів. Він розташований збоку від водоспаду Палластунтурі. Взимку лижні та снігозахисні стежки прямують у всі боки від двору. Виставка «Від лісу до верхівки, що вирубують» документує зміни у фауні та флорі при переході від соснових лісів на корені валів до березових лісів, що обвалились, і далі до оголених вершин. Книги, карти та ремесла на продаж. Доступна інформація про послуги національного парку та дослідження клімату. Вхід вільний.

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення 'Adriatic Travel' використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти