Місто Брела<br>Хорватія
Брела

Брела - це перше місто, до якого ви під'їжджаєте на Макарській рив'єрі, подорожуючи узбережжям зі Спліта. Це чудове місто, яке має довгі ділянки галькових пляжів та посіви сосен. З цих причин це дуже популярний курорт(особливо серед сімей) для тих, хто шукає спокійного відпочинку.

Пляж Пунта Рата в Брелі часто потрапляє до списків найкращих пляжів світу! Відомий переважно завдяки Форбс, приєднавшись до списку популярних місць у всьому світі, таких як пляжі Майамі та Бонді.

Як дістатися до Брели?

Аеропорт Спліта - найближчий аеропорт до міста.

Найкращим способом подорожі зі Спліта (за умови, що ви не берете якийсь трансфер або не маєте прокат автомобіля) буде сісти на автобус з аеропорту до автовокзалу Спліта. Опинившись тут, пересідайте на інший автобус до Брели. Час у дорозі від автовокзалу Спліта - трохи менше однієї години.

Визначні пам'ятки 

Брела насправді не є визначним місцем, але тут є кілька предметів, що можуть зацікавити. Серед них - церква Богоматері Кармен, яка була побудована в 1730 році.

Камен-Брела - це природне видовище - невеликий скелястий острів неподалік від узбережжя, він вважається символом міста.

Одне з найприємніших речей - це прогулятися вздовж морської набережної Лунгомаре. Вона простягається на понад 7 км через Брелу.

Пляжі

Як уже згадувалося, Пляж Пунта Рата - один із найвідоміших пляжів у цій частині Хорватії... якщо не далі! Цей гальковий пляж простягається на 400 метрів і розташований біля запашного соснового лісу, який також пропонує багато тіні, якщо ви хочете трохи втекти від сонця. Дуже підходить для сімей.

Пляж Подраче також отримав численні нагороди і розташований неподалік від Пунта Рата. Простягаючись на 150 метрів навколо гарної бухти до скелі, цей пляж також підходить для будь-якого віку.

Спорт та розваги

У місті є безліч водних видів спорту та інших водних розваг. Ви можете спробувати парасейлінг та джетсінг; орендувати власний водний велосипед (для неквапливого виходу на море); звичайний човен або навіть швидкісний катер. Любителі дайвінгу можуть зв’язатися з Bikini Dive, які пропонують різноманітні курси.

Денні поїздки з Брели

Місто добре підходить для легкого відвідування інших місцевих міст на цій частині хорватського узбережжя, таких як Макарска, Башка-Вода та Оміш. Спліт та його численні принади дуже підходять для одноденної поїздки. Місцеві острови Брач та Хвар також дуже зручні. Нарешті, шукачі пригод можуть зацікавитись заходами, доступними на річці Цетина та навколо неї, такими як рафтинг на білій воді.

Якщо у вас є власні колеса, ви однозначно можете відвідати Національний парк Крка як приємну одноденну подорож. Відвідування Дубровника також є можливим, ми рекомендуємо їхати по внутрішній автостраді, оскільки це буде швидше.

Харчування в Брелі

Ресторан "Burin" - це сімейний ресторан неподалік від милої затоки Джакіруса, який спеціалізується на морепродуктах.

Готель "Konoba Ivandica Dvori" розташований неподалік від основної частини міста. Він має затишний інтер’єр та красиву терасу для обіду на свіжому повітрі. Існує чудовий вибір морепродуктів та м’яса.

Події

На пляжі Пунта-Рата влітку в п’ятницю зазвичай працює кінотеатр під відкритим небом. Фільми англійською мовою.

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення 'Adriatic Travel' використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти