Місто Трогір<br>Хорватія
Трогір

Трогір знаходиться приблизно в 61 км від Шибеника і всього в 27 милях від Спліта, і має населення трохи більше 10 000. Трогір був визнаний об'єктом Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО в 1997 році. Тут є низка захоплюючих історичних пам'яток, найкращою з яких є собор Святого Лаврентія. Близькість до аеропорту Спліта також означає, що до Трогіра дуже легко дістатися.

Як дістатися до Трогіра?

Як вже згадувалося, найближчим аеропортом є аеропорт Спліт - місто, насправді, знаходиться лише в 3 км від аеропорту. Насправді є прямий автобус з аеропорту до автовокзалу Трогіра - місцева автобусна лінія 37 - який зупиняється на дорозі за межами аеропорту (тобто не біля будівлі терміналу); час у дорозі - 10 хвилин. Оскільки місто так близько до аеропорту, ви можете також розглянути можливість взяти таксі.

Історія Трогіра

Хоча знахідки в навколишній місцевості дозволяють припустити, що на місці Трогіра мали бути поселення ще в доісторичні часи, історія міста справді починається з грецького поселення в 3 столітті до нашої ери. Греки з острова Віс заснували поселення Трагуріон, яке потім стало частиною Римської імперії, що на той час розширювалася через Далмацію.

Трогір потрапив під владу Угорщини та Хорватії протягом наступних кількох століть, включаючи правління хорватсько-угорського короля Бели IV у 1242 р. У 1420 р., як і більша частина Далмації, він став частиною Венеціанської імперії до падіння Імперії в 1797 р. Потім Трогір став частиною Австрійської імперії (з короткою окупацією французами в перші роки 19 століття).

Після Першої світової війни Трогір був частиною Королівства сербів, хорватів та словенців (яке стало Югославією), хоча було окуповане Італією під час Другої світової війни. У 1991 році місто було частиною Хорватії, коли вона проголосило свою незалежність.

Визначні пам'ятки Трогіра

Найкраща пам'ятка Трогіра - собор Святого Лаврентія (Катедрала св. Ловрієнац), будівництво якого розпочалось у 1213 році на місці, де колись стояв попередній собор; основна частина собору була завершена в 1250 році. Дзвіниця собору була побудована між XIV і XVI століттями, і на неї можна піднятися, щоб побачити фантастичні краєвиди з вершини. У соборі обов’язково слід побачити каплицю Святого Іоанна, побудовану в 1468 році, яка вважається найкращим визначним пам’ятником Відродження в Далмації.

Частина міських стін, побудованих між 13 і 14 століттями, видно сьогодні на південній стороні міста. Посередині міської стіни знаходиться міська брама, яка була побудована в 1593 році.

Міська лоджія стоїть біля собору, побудованого в XIV-XV століттях. Протягом багатьох років він використовував низку застосувань, у тому числі і суд. У лоджії - рельєф Івана Местровича із зображенням Петра Беріславича з Трогіра. Він був хорватським баном (віце-королем) та єпископом Загреба; він загинув у 1520 році в битві проти турків.

Палаци Чіпіко, навпроти собору, були домом для знатної родини міста в 15 столітті.

Готелі
категорія готелю:   

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення 'Adriatic Travel' використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти