Місто Олесунн<br>Норвегія
Олесунн

Зустрічі в стильному оточенні

Після руйнівної пожежі в 1904 році весь центр міста Олесунн згорів до попелу, 10000 людей залишились без даху над головою. Відновлення міста створило одну з найвизначніших в Європі будівель модерну. Прогулявшись центром міста, ви побачите колоритні будівлі з безліччю башточок, шпилів та оригінальних середньовічних орнаментів, що розділяють горизонт.

Олесунн - чарівне, пульсуюче місто з різноманітною культурною сценою, захоплюючими ресторанами та різноманітними магазинами. В районі є чимало подій, що представляють різноманітність, від катання на лижах до музики:

  • High Camp у березні (фестиваль гірськолижного спорту та альпінізму)
  • InnoTown у травні (конференція з питань бізнесу та інновацій)
  • Ålesund Live в червні (музичний фестиваль)
  • Sommerfesten у липні (безкоштовний літній фестиваль)
  • Trandal Blues у липні (блюзовий фестиваль)
  • Jugendfest у серпні (музичний фестиваль)
  • Fjord Cadenza у серпні (фестиваль класичної музики)

Прогуляйтеся мальовничим Бросундетом і придбайте свіжу рибу та креветки у місцевих рибалок, що продають денний улов. Красу міста найкраще можна оцінити з Аксла, гори, з якої відкривається вид на місто Ф’єлстуа, звідки відкривається приголомшливий вид на все мальовниче узбережжя та регіон фіорду.

Що подивитись? 

Відвідайте деякі визначні пам'ятки або музеї, щоб ознайомитись із місцевими історіями про епоху вікінгів, міську пожежу, рибальство та породу людей, які мають особливу здатність розпізнавати можливості, а не проблеми.

Якщо ви шукаєте пригод на свіжому повітрі, ви можете насолодитися деякими пішохідними поїздками в околицях або прогулянкою на екскурсійному човні, каяком або риболовлею. Досліджуйте регіон і подорожуйте, як місцеві жителі, поїздками на громадському транспорті в різні кінці міста, а аудіогід тримайте при собі у смартфоні.

Взимку ви також можете займатись Ski & Sail, ідеальною комбінацією для любителів лиж та вершин. Sunnmørsalpane також популярний серед любителів гірськолижного спорту в усьому світі.

Природа

Олесунн розташований біля входу в Гейрангерфьорд, який входить до списку Світової спадщини ЮНЕСКО. Навколишній регіон є домом для деяких найбільш захоплюючих пам’яток і має безліч відомих природних та культурних перлин. Велика кількість фіордів, водоспадів, ферм, невеликих рибальських спільнот, крихітних островів і величних гір ніколи не перестає вражати відвідувачів.

 

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення 'Adriatic Travel' використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти