Місто Берген<br>Норвегія
Берген

Незважаючи на те, що Берген є другим за величиною містом у Норвегії, у ньому є чудова атмосфера маленького містечка. Тут ви знайдете будинки, що чіпляються за гірські схили, старовинна дерев'яна архітектура та вузькі вулички, наповнені затишними кафе та магазинами.

Список справ які треба зробити у Бергені, як правило, постійно зростає, тому переконайтеся, що у вас є достатньо часу. Популярні визначні пам'ятки - це місце Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО з ганзейською пристаню Бригген, рибним ринком, горою Флеєн, акваріумом Берген та Художнім музеем та будинком композиторів KODE.

Завдяки тому, що 10 відсотків людей, які живуть у Бергені, є студентами, ви можете бути впевнені, що завжди щось відбувається. Зайдіть на концерт, насолоджуйтесь виставкою або побалуйте себе, відвідавши численні модні магазини, бари та ресторани.

Ви можете легко поєднати міське життя міста та розваги на свіжому повітрі у “місті між семи горами”. Обожнюйте Берген зверху на вершині гори Флєєн або гори Ульрікен, або - для справжньої пригоди в Норвегії заходьте у фіорди, що охороняються ЮНЕСКО.

Бригген - одна з головних визначних пам'яток Бергена та Норвегії

Найперші будівлі в Бергені були розташовані в Бриггені, який протягом багатьох століть був яскравим і важливим районом міста.

Бригген був спустошений багатьма пожежами, зокрема великою пожежею 1702 року. Вона перетворила все місто на попіл. Район був відбудований на фундаментах, що існували там з 12 століття, а це означає, що Бригген в основному незмінний, незважаючи на минулі століття.

Бригген - це дуже жива частина культурної спадщини, яка все ще активно використовується в цьому історичному районі міста. Сьогодні в районі є кілька визначних пам'яток, від Рибного ринку до фортеці Бергенхус, і тут є безліч кафе, ресторанів та магазинів. У багатьох магазинах продаються традиційні та унікальні предмети.

Бергенський акваріум

В Бергенському акваріумі ви познайомитесь із такими відомими місцевими особистостями, як Пінгрід Олександра, Вітус та Зельтерс. Ви також можете відчути чудову атмосферу, створену молодими та старими громадянами Бергена. Починаючи з 1960 року, акваріум формував яскраву частину місцевої ідентичності.

У більш ніж 50 великих і малих акваріумах ви можете захоплено спостерігати за всіма дивними і дивовижними речами, що відбуваються під поверхнею води. На додаток до знайомства з тріскою та всіма іншими істотами, які мешкають уздовж узбережжя Норвегії, у тропічному відділі ви можете зустріти таких тварин, як крокодили, змії, ящірки та звичайні бабаки.

Фунікулер Флойбанен

Якщо ви перебуваєте в Бергені, Флеєн (320 м. над рівнем моря) - це абсолютна необхідність для відвідування! Поїздка на фунікулері Флейбанен - чудовий досвід із двома традиційними каретами, які перевозили людей на гору понад 100 років. Підйом розпочинається у самому центрі міста Берген і доставить вас до вершини приблизно за 6 хвилин. Там ви отримаєте вражаючий панорамний вид на місто, фіорд і гори.

Приїхавши до Фльоєна, ви відчуєте запах свіжоспеченої випічки. Чарівний магазин та кафе Fløistuen пропонує випічку, морозиво, гарячі та холодні напої, а також сувеніри та подарунки. У Fløien Folkerestaurant ви можете насолодитися кращою трапезою з найкрасивішим видом на місто.

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення 'Adriatic Travel' використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти